Jump to content

Ozzy Osbourne


lemmy sixx

Recommended Posts

Нећу, већ сам долазио у скобе с људима због тога на Black Sabbath теми.

Што је најјаче, ја волим његове соло албуме, али његов глас... ња!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нећу, већ сам долазио у скобе с људима због тога на Black Sabbath теми.

Што је најјаче, ја волим његове соло албуме, али његов глас... ња!

 

Zasto?Glas mu je 100% prepoznatljiv,sto je meni do jaja!

 

Nije me oduševio "Black Rain". Muka mi je od novih albuma. Već danima skidam novije albume svakakvih bendova i dosadili su mi.

Good old 70' & 80'

 

Pa,to su ti te moderne produkcije,retko ko napravi album koji zvuci kao da je izdat pre 20 godina.

Ako nisi,skini bend The Answer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki sam ljubitelj i postovalac lika i dela Ozzy Osbourne-a ali mi je preslusavanje novog albuma prestavljao veliki napor,ne svidja mi se ni jedna pesma,mozda kad vise puta budem preslusao album i nadjem nesto dobro ali sumnjam,najgori album Ozzyja definitivno,na svu srecu tu su stari pa da uzivam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene je Ozzy postao tuga kao covek kad je prihvatio onu glupu ideju za reality show Osbournes. Nije da sam neki die hard fan, ali mi je Ozzy uvek bio qL dok nije uradio to sranje. Ne znam koji mu je qrac to trebalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj neki rad.

Najteže je što se poteže da je ovo kao nastavak No More Tears.

Može biti da ovo što je procurilo nije konačna verzija, ali makar sam se (po)nadao djeliću tog (NMT) zvuka.

Ovo - tupo, mlitavo, i što je najvažnije, nema hita.

Da ne spominjem sam Ozijev glas.

Ne očekujem da zvuči kao na The Ultimate Sin (gdje mislim da je stvarno bio dobar), ali ovo jaukanje je loše.

Makar da laje kao što to Brajan Džonson radi poslednjih 15 godina. :)

 

Izmjena: Braco mi je uletio (moraću i ja njemu da uletim), ova se poruka odnosi na onu iznad njega.

Edited by Vlaja Buraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam na brzinu ovaj novi album, i mozda ima dve pesme koje su brze, a da mi odgovaraju, mada cak ne u celosti. Na prvo slusanje, ocaj zivi, sa preterano puno balada i zavijanja. Ocekivao sam vise dz dz dz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, jesi ti slušao ovaj novi?

 

Ma dva dana vec skidam film neki sa torrenta, tako da nema govora o bilo kakvom downloadovanju muzike. Jedva i ovaj forum mogu da otvorim. :)

Inace, ne cudi me to sto cujem da zavija (vishe nego inace). Ima vec neko vreme kako je balans izmedju pevanja i zavijanja poremecen.

 

 

@Kuki - zabole mene sta on radi... jeste debilno... tj. mene bi bilo blam da pokazujem kakva su mi deca idioti... meni je zanimljivo za gledanje i to je to... on je sad mator i treba mu novi izvor para...

 

Pa ne poricem ja da su majmuni u zooloskom do jaja :), ali mi zao Ozzya. A, i to sto kazes, vala uvek im treba para josh para. Tuga. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je vise nego odlican!

 

Jeste. Kita.

 

 

Uzas. Blagi. U stvari, preveliki. Ne znam dal ima 2 pesme gde ne provlaci glas kroz neke horror efekte...nisam ljubitelj ozzyevog vokala, al ovde je na trenutke neslusljiv! Muzika...pa, kome se svidja BLS, mozda mu se svidi i ovo...a meni se ovo svidja 3x manje od BLS. Ogavshtina iz najgoreg jarka. Gledao sam Slipknot spotove uz koje sam vishe uzivao od ovoga. Bravo "prinche tame".

 

ps. Jedina pesma sa nekim potencijalom je "Trap Door".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја после тог албума нисам ни слушао ништа. И он ми је био ту и тамо, имао је задовољавајућих песама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je jebeni genije Randy Rhoads

 

e ja sam keve mi mislio da je gitarista precenjen zesce sam se zajebao dok nisam poceo da skidam ozzy-ja na gitari...nit ima neku ubi boga tehniku,nit svira neshto specijalno,nit su komplikovane sekcije..ali sam nacin na koji je smislio neke od najgenijalnijih riffova svih vremena je genijalan..carina i gitarski idol :D

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...