Jump to content

Motörhead


lemmy sixx

Recommended Posts

Tražeći neke slike nevezano za ovu temu, slučajno sam nabasao na slike iz Budimpešte letos. Znam da ima ovde ljudi koji se kaju jer nisu znali da će biti koncert, pa evo čisto da vide delić atmosfere i set listu. Stvarno, kad bude bilo ponovo na ovo se mora opet ići; prošlo je 8 godina od koncerta kod nas, a sećam ga se kao juče da je bio; još imam plakat uramljen od tog dana. No, evo slika...

 

Motörhead koncert - Hegyalja 2010.

 

Inače novi album je jako dobar. Od pesama bi izdvojio Devils In My Hand, I Know How To Die, Waiting For The Snake i naravno Brotherhood Of Man (kao lični favorit). Ta zadnja je baš u Orgazmatron, jezivom fazonu; extra je.

Spot je ok, očekivao sam nešto u sličnom fazonu od prošlog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bomber da ne sviraju? Pa to mi je mozda i najbolja njihova pesma...u autu imam Best of Motorhead, kad krene Bomber, svi na putu moraju da se sklanjaju :D

 

Juce sam dva puta preslusao album, fin je...mada, Kiss od death i Inferno, ipak bolji...

Edited by Feniks .
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tražeći neke slike nevezano za ovu temu, slučajno sam nabasao na slike iz Budimpešte letos. Znam da ima ovde ljudi koji se kaju jer nisu znali da će biti koncert, pa evo čisto da vide delić atmosfere i set listu. Stvarno, kad bude bilo ponovo na ovo se mora opet ići; prošlo je 8 godina od koncerta kod nas, a sećam ga se kao juče da je bio;

 

Motörhead koncert - Hegyalja 2010.

 

To letos nije bilo u Peshti, negu u Tokaju (nekima poznat po vinu :mrgreen: ) kod Miskolca na severoistoku HUN. Bilo je dobro. Ja sam poteg'o skoro 500 km da vidim Motorhead, jer nisam smeo da chekam da dodju kod nas, jer nakon shto je Dio otish'o, s obzirom na Lemmyjev stil zhivota :bigblue: i godine, ko zna da li bi' ga dochek'o.

 

Mogli bi da svrate i do nas. ;)

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeb'o titl, je l' uredan snimak ili bioskopski neki? Tj. je l' bootleg? :haha:

 

Pre filma, koju da prozborim o albumu. Ja vrlo zadovoljan istim.

 

Sama "Born To Lose" mi je dovoljna, ovo ide u top5 Mhead pesama decenije. Jedino glupo sto sad imaju dve "Born To Lose" pesme :] Ali...kakva riffcina lebe mekani! Ostatak albuma, rekao bih pre svega malo vise '80s zvuk, nema vise tol'ko heavy i nabudzenijeg zvuka koji ih je pratio (povremeno) na poslednjih 4-5 albuma. Dakle more basic, rockish approach. Jedino me ona "Brotherhood Of Man" ne treba, jer je toliko ocigledan Orgasmatronov rodjak...a meni je pomenuta medju najomiljenijim heavy pesmama, tako da mi slabasan sestric iste ne treba.

 

Kako god, Motorhead fino iznenadio, do pre mesec i po nisam ni znao da ce biti albuma, a ovo ispade bolje od Motorizera, tu negde na nivou sa "Kiss of Death".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...