Jump to content

Motörhead


lemmy sixx

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Evo napokon filma bez francuskog titla sa odlicnim snimkom (skinuo sam i proverio):

 

2.64GB Torrent: http://thepiratebay.org/torrent/6095124/Lemmy_2010_BRRip_XvidHD_720p-NPW

 

2.64GB Linkovi: http://www.irfree.com/lemmy-2010-brrip-xvidhd-720p-npw/

 

Ima i verzija od 800MB ali je los kvalitet tako da je ne vredi skidati...

Cheers...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec treci dan slusam uglavnom samo Motorhead, u poslednje vreme slusam samo albume iz devedesetih plus ove iz poslednje decenije...ali sinoc sam posle mnogo vremena pustio Ace of Spades, sunce ti, nikako da mi dosadi, a slusam ga vec ko zna koji put zaredom, kakve pesme, jednom recju - fenomenalno!

 

Inferno je naravno zakon, Kiss of death je takodje odlican...poslednja dva nesto slabiji(i sporiji, a ja volim zesce) ali opet sasvim ok albumi.

Od albuma iz devedesetih, Bastards je najbolji, mada su i svi ostali dobri, jedino mi je March of die dosadan, ni ne slusam ga...

Pre par dana sam se drogirao sa live albumom Everything....koja razbijacina...

Sta bih dao da ponovo dodju kod nas, uh...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec treci dan slusam uglavnom samo Motorhead, u poslednje vreme slusam samo albume iz devedesetih plus ove iz poslednje decenije...ali sinoc sam posle mnogo vremena pustio Ace of Spades, sunce ti, nikako da mi dosadi, a slusam ga vec ko zna koji put zaredom, kakve pesme, jednom recju - fenomenalno!

 

Inferno je naravno zakon, Kiss of death je takodje odlican...poslednja dva nesto slabiji(i sporiji, a ja volim zesce) ali opet sasvim ok albumi.

Od albuma iz devedesetih, Bastards je najbolji, mada su i svi ostali dobri, jedino mi je March of die dosadan, ni ne slusam ga...

Pre par dana sam se drogirao sa live albumom Everything....koja razbijacina...

Sta bih dao da ponovo dodju kod nas, uh...

 

Meni je tu mrtva trka izmedju Bastardsa i 1916, al ipak 1916 nosi pobedu po meni. Uzgred, sto se zadnjeg tice, obrnuh ga jos dosta puta, fino je legao, bolji nego prethodni, tu je negde sa Kiss Of Death, mozda malkice slabiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je tu mrtva trka izmedju Bastardsa i 1916, al ipak 1916 nosi pobedu po meni. Uzgred, sto se zadnjeg tice, obrnuh ga jos dosta puta, fino je legao, bolji nego prethodni, tu je negde sa Kiss Of Death, mozda malkice slabiji.

 

Meni je Bastards ipak bolji, mad aje i 1916 odlican...Snake bite love je isto dobar, Overnight sensation takodje, dok je Sacrifice odlican! Uh kad sma prvi put na radiju 202 cuo Sacrifice pesmu, pao sam na dupe, bas zestoko!

Novi album mi je ipak slabiji od Kiss od death, verovatno je rje blazi, dok ja ipak volim cvrsci zvuk...ali je fin album....

 

Ace of spades album sam i veceras slusao dok sam vezbao, sve pesme ubijaju.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Bastards ipak bolji, mad aje i 1916 odlican...Snake bite love je isto dobar, Overnight sensation takodje, dok je Sacrifice odlican! Uh kad sma prvi put na radiju 202 cuo Sacrifice pesmu, pao sam na dupe, bas zestoko!

Novi album mi je ipak slabiji od Kiss od death, verovatno je rje blazi, dok ja ipak volim cvrsci zvuk...ali je fin album....

 

Ace of spades album sam i veceras slusao dok sam vezbao, sve pesme ubijaju.

This is a very good album. Put it in your system and your girlfriend's clothes fall of :rockdevil:

Albumcina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko me pamćenje služi Lemi je sigurno bio sa jednom od njih, čini mi se sa onom što je umrla.

I ja ih ovih dana dosta slušam.

Prvo sam slusao zadnja tri, pa devedesete, bez 1916, pa od njega unazad do No Remorse.

Evo mog rasporeda za devedesete:

1916 (njihov poslednji veliki album)>Bastards>Sacrifice>Snake bite Love>March Or Die>Overnight Sensation

Pre neki dan mi je stigao DVD bootleg iz decembra 1992.

Prva turneja sa Mickey D-ijom. Prilično dobar koncert. Počeli sa I'll Be Your Sister.

Ipak su malo izgubili uživo odlaskon Wurzela,prosto je zvuk bio puniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...