Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

ostani gdje jesi, na podu je najbolje :)

 

 

 

gothic rock:

ljeba mi, da si svjesna koliko si fotoslikicna bez sminke, nikad je ne bi stavila :da:

 

kvalitetne fotke skroz. i ne nakazi se s crnim karminom i pirsinzima (pogotovo ono u nosu, sto izgleda kao brnjica svinjama).

 

 

 

i ono, da ti ne pocnu rasti lale iz usiju, ali od 99% slika koje sam vidjala kod yumetantalki, sto po myspaceu sto ovdje, ti si jedina koje NE (mora da) puci usta, da bi jelte izgledala seksi, pozeljno, atraktivno ili sta god. ili da ima one `seksi` napadne poglede ili tone photoshopa, razgolicene sise ili sta god.. baci jos koju sliku slobodno.

 

jebote, ja ovoliko komplimenata ne udjelim jednoj zeni za zivota :)

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se krstim na tvoj post :) :)

Ovo treba biti upamceno i obelezeno sl godine 19.02. :)

Btw slike jesu super, zaista!

Ono sto mene odusevljava nije lepota modela ni kvalitet nego se neko ko nije profi model iscimao da se tako slika :da: treba imati volje kad ti to nije posao :)

Digital Rebel je dosta povoljniji sad pa ko je razmisljao da kupi nesto drugo u tom rangu cena neka ima to u vidu ;)

 

@blondie: ja sam noob za manual mod, to sto pitas bi ti moj cale super objasnio, sve sto znam je da bi ti van manual moda puno pomogao manual focus - pomeras ga dok ne dobijes ostrinu bas na onom delu koji zelis a sve ostalo ce biti mutno :da: zapravo, kad malo razmislim, to i jeste ono sto trazis :) nego nisam nikad koristila manual focus na ljudima...

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da prirodnije i normalnije izgledam,

bez napadne sminke i piercings...

 

Ne samo da izgledash prirodnije i normalnije bez shminke i pirsinga nego mi je jako teshko da poverujem da si ista osoba. I u stvari, na prvim slikama sam mislio da si ok cica... Koju je neko jako dobro slikao :bigblue:

 

Ali posle ove dve poslednje mislim da si prelepa :mrgreen:

 

Eto josh jednog komplimenta :)

 

 

Btw. Sve chestitke i fotografu, i na kadrovima i na osvetljenju. Taj aparat je dobar, ali nije on zasluzan za ovako lepe slike vec chovek iza njega i model ispred. Toliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Gothic-Rock - Znam da bi mogao da uradim nesto slicno na Manual modu, ali mi do sada nije polazilo za rukom...Da li neko zna koja je razlika izmedju Manual i Program moda?Jedino botno sto sam do sada primetio je da mi je na Manual modu drugaciji blic mnogo je jaci i dosta je osetljiv....

 

Ako neko zna jos caka oko Canon PowerShot-a A530 neka pise sad sam provalio ovu foru i nalozio sam se zesce...

 

Inace slazem se sa Blondie u potpunosti za tvoj izgled...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Готик Рок, ожени ме... :):)

 

Слажем се са Плавушом и посебно наглашавам онај део који се тиче алкице у носу. Не треба ти, само квари то перфектно "извајано" лице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

od 530 dolara otprilike (za neki osnovni model) pa navise, zavisi od `paketa`. prosjek je oko 650 dolara.

 

 

Ja se krstim na tvoj post

Ovo treba biti upamceno i obelezeno sl godine 19.02

 

 

vjerovala ili ne, i ja se krstim :)

kako nece biti upamceno, koliko sam se nagledala napucenih usta, i jezika, i `vidi_mi_sise_poza` - nije ni cudo :)

 

 

super su slickice.

 

a neko rece, nije do aparata, nego do modela i fotografa :da:

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

treca je malo slabija u odnosu na ostale.. ali generalno super poziras.

trebala bi davati casove ovim sto kace svoje `seksi` slike po uzoru na Seku Aleksic i Jelenu Karleusu :)

 

 

opet kazem, ne svidja mi se pirsing - u smislu, kad sam ti vidjela ove slike gdje izgledas prirodno, onda kapiram koliko nakazno djeluje s mnogo sminke i metala :D

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto dobru sliku ume da izdvoji iz mora slika dobrih riba su 3 stvari-da model, makar i ne bio lep, ume da se "predstavi" kameri, uz besprekoran ten, kosu itd, da ambijent tj svetlo budu dobri i da fotograf ume ono najbolje da istakne.

 

Ja licno padam u doterivanju jer kad mi dodje da slikam mrzi me da se doterujem, a najcesce nema ni ko da me slika pa bude blja ugao :lol: headshotovi su jedino sto mozes sam..

 

Nego, idem za mesec dana opet u franc. pa ce biti slicica :veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte previse da se cmacete! :uhoh:

 

@GothicRock/whateva - ok je sve, ali mislim da za svoje 'maloletne' godine (intelektualno) ti ne trebaju toliki pirsinzi, barem ne onaj izmedju ociju, ba.

Y donde es Twiggy, blanca? :confused::ph34r:

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu :P :P :P

 

Ja cu samo da se vidjam sa njom iza tvojih ledja i napravim troje vanbrachne dece, onda cesh me provaliti u 30-nekoj godini i traziti razvot, ja cu se odati picu i drogama, i napisacu dve knjige o svom bolu i depresiji i kako sam jadan, izdavachi to nece hteti da objave i onda cu, ochajan, izvrshiti samoubistvo sexom. Nakon moje smrti knjige ce naravno biti objavljene, postacu neverovatno slavan a ti cesh dobiti sve pare od prodaje istih.

 

:) :) :) :) :) :) :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gr- Kvalitetne su skroz :da:. Meni se najvishe dopada ona gde stojish sa blagom shminkom, i ona sa nekom ruzom mislim :confused:. Najlepsha si sa tom 'blazom' sminkom, savet kao shto je vecina rekla, da izbacish to crnilo sa usana, i ostavis samo pirsing u nosu, i to tachkicu ;)

Inache, neki profi fotograf, ili samo 'lichni' :mhihi:?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta, jel sad na ovu temu dosao red da propadne zbog tvog prisutstva? :puke:

 

 

 

:):):):):)

 

 

ti pocela povracati od muke poslije slika GR :)

 

 

 

 

mislim, svaciji su muzevi stigli na temu poslije njenih slika, pa nije ni moj ovaj izuzetak :mhihi:

 

 

 

(p.s. i dalje ne hvatam poentu ovog tvog posta :ph34r: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zadnih godinu ipo nikakvo dobro nije doneo, na to se odnosilo :da: ali spremna sam da odbacim predrasude :)

 

Evo koga zanima 3 korisna linka:

http://olympusdigitalschool.com/photo_lessons/index.html (neki trikovi, jeste da vecina ukljucuje profi opremu ali recimo tutorial o vatrometima je zanimljiv)

 

http://www.graphic-design.com/Photoshop/ (PS tips&tricks)

 

http://tutorials.freeskills.com/read/id/276 (retusiranje slika u PSu)

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...