Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Šteta što je prozor bio prljav. Ovako je prilično mutna.

Evo opet nešto moje. Ono što je zanimljivo jeste the last one, a ne zbog same fotke, već što sam je radila u Adobe-u ( icon_da.gif ) i na prvi pogled jeste tehnički bolja od ovog drugog programa koji koristim. A i nije Adobe baš toliko zapetljan, samo treba malo vremena, k'o što reče Aurora.

U daljini svetionik 2

Jaje

Maki Beba

Adobe no. 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva je uzasna, jaje je skroz trip (sto je dobro), beba je preslatka wub.gif A tu trecu smo vec videli tj ja sam videla taj leaf tool na nekom od radova icon_mrgreen.gif zanimljiva je...

Znaš, ja se lično ne uvrijedim kada mi neko kaže da je nešto "užasno", ali bolje bi bilo kada bi to nekako laganije preformulisala, jer će ti se neko nekad uvrijediti, a bez tvoje loše namjere. Uostalom, rečenica govori da je generalno nešto užasno, a ne mora da znači da jeste. Nemoj da pomisliš da je sve ovo zbog moje fotke, meni dobar i loš komentar znači isto, ali vidim da često upadaš u prepirke, možda upravo zbog načina na koji izražavaš mišljenje. A inače, jeste lošije fotka, ovaj Picasa program mi je uništio rezoluciju dok sam mijenjala boje, zbog toga od sad radim na Adobe-u. icon_da.gif Drago mi je da ti se sviđa jaje, meni je fave one biggrin.gif A na baby sličici, imam nepune 3 godine biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva je uzasna, jaje je skroz trip (sto je dobro), beba je preslatka wub.gif A tu trecu smo vec videli tj ja sam videla taj leaf tool na nekom od radova icon_mrgreen.gif zanimljiva je...

Znaš, ja se lično ne uvrijedim kada mi neko kaže da je nešto "užasno", ali bolje bi bilo kada bi to nekako laganije preformulisala, jer će ti se neko nekad uvrijediti, a bez tvoje loše namjere. Uostalom, rečenica govori da je generalno nešto užasno, a ne mora da znači da jeste. Nemoj da pomisliš da je sve ovo zbog moje fotke, meni dobar i loš komentar znači isto, ali vidim da često upadaš u prepirke, možda upravo zbog načina na koji izražavaš mišljenje. A inače, jeste lošije fotka, ovaj Picasa program mi je uništio rezoluciju dok sam mijenjala boje, zbog toga od sad radim na Adobe-u. icon_da.gif Drago mi je da ti se sviđa jaje, meni je fave one biggrin.gif A na baby sličici, imam nepune 3 godine biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva je uzasna, jaje je skroz trip (sto je dobro), beba je preslatka wub.gif A tu trecu smo vec videli tj ja sam videla taj leaf tool na nekom od radova icon_mrgreen.gif zanimljiva je...

Znaš, ja se lično ne uvrijedim kada mi neko kaže da je nešto "užasno", ali bolje bi bilo kada bi to nekako laganije preformulisala, jer će ti se neko nekad uvrijediti, a bez tvoje loše namjere. Uostalom, rečenica govori da je generalno nešto užasno, a ne mora da znači da jeste. Nemoj da pomisliš da je sve ovo zbog moje fotke, meni dobar i loš komentar znači isto, ali vidim da često upadaš u prepirke, možda upravo zbog načina na koji izražavaš mišljenje. A inače, jeste lošije fotka, ovaj Picasa program mi je uništio rezoluciju dok sam mijenjala boje, zbog toga od sad radim na Adobe-u. icon_da.gif Drago mi je da ti se sviđa jaje, meni je fave one biggrin.gif A na baby sličici, imam nepune 3 godine biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tacno, sve do ovog komentara koji sam dala tebi ja sam uzasno pazila sta kako kritikujem jer mi dodje krivo kad neko stavi 2 bezvezne fotke i to mu je ceo "opus". Ti imas SUPER slika i zato ti ne treba ta jedna koja jeste po mom misljenju uzas (preveliki kontrast, promenjene boje, puno shuma). Shvatas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

napravila sam ja goru verziju svetionika

http://img.photobucket.com/albums/v673/blo...llage16copy.jpg

 

i vampiria, bilo sta da cackas po slikama, napravi duplikat pa obradjuj do mile volje, nikad ne znas sta ce se zeznuti icon_da.gif

 

 

ja kapiram da na devianart moras imati svoj nalog da bi kacio slike, zar ne? pa sta je onda frka sta ces kaciti na svoj nalog..? samo pitam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deviant Art nije sajt sa privatnim galerijama gde samo trpas slike da bi linkovao dalje, treba odrzati neki "nivo", ti te slike pokazujes nekoj "zajednici" a i svetu, zasto da imaju neku krupnu manu?

 

A, ponavljam, Vampiriji sam ono rekla jer smatram da ima super slike i potencijal i ne treba da se zamlacuje onakvim obradama icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

napravila sam ja goru verziju svetionika

http://img.photobucket.com/albums/v673/blo...llage16copy.jpg

 

i vampiria, bilo sta da cackas po slikama, napravi duplikat pa obradjuj do mile volje, nikad ne znas sta ce se zeznuti icon_da.gif

 

 

ja kapiram da na devianart moras imati svoj nalog da bi kacio slike, zar ne? pa sta je onda frka sta ces kaciti na svoj nalog..? samo pitam.

Ej, pa super ti sličica. Aj lajk it, pogotovo ove stijene. Kako radiš to?

Danas sam tako mnogo radila sa Adobe-om na jednoj sličici i šta se desi-nestane struja, a ja naravno zaboravila da save-ujem. Onda sam opet počela, ali kako sam na prethodnoj bila zagrijana i radila baš dugo, sledeća mi se nije svidjela i izbrisah je. Prokleta struja! no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim inače da kačim sličice bendova, niti dajem sledeću adresu da bi pogledali zbog muzike koja nije u ovom trenutku toliko bitna (iako jeste jezivo interesantna, zbog totalno lude mješavine iliti tzv. punk-cabaret-a kako vole da kažu) ali imaju veeeoma dobru galeriju različitih fotografa. Obavezno pogledati! Ne mora da znači da će vam se dopasti, ali eto. Grupa se inače zove The Dresden Dolls. Pa evo fotke, ali ona ne reprezentuje bend u njegovoj biti.

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

bitterbeauty:

dobre su ti slidze, posebno prva, ali okviri te malo zezaju. gugliraj ili svrati na http://www.pslover.com/ - pa trazi pod `frames` kako napraviti neki dobar okvir.

 

vampiria: sve su to filteri icon_da.gif

i sve je u googliranju.com biggrin.gif

 

DF:

sta znam.. ja bi prije gledala mutne slike zalazaka sunca nego `bitch wanna be` slike, neku kozu, krv, crne nokte, jezik u nosu i sl. no dobro, sve zavisi ko postavlja standarde i kakvi su ukusi icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@BBeauty: Fotke su veoma dobre, ne znam koju bih konkretno izdvojila kao fave one, možda prvu, jer je voda savršena  biggrin.gif Zanima me gdje je sve ovo slikano?

hvala hvala svima!

slikano je u crnojgori na mestu koje se zove rt Veslo, koje se inace nalazi bogu iza nogu. U sustini tamo je divljina i ronilacki kamp, nema struje , nema civilizacije.... uzivancija , cist vazduh , cista voda.....malo ljudi zna za to mesto i bolje da tako i ostane....inace voda vise nece biti tako lepa! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...