Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Blondie sta izmisljas, ja imam onu sliku u originalu i znam da nisu dodjavolini nokti icon_smile.gif a i u ostalom, bolje djubre ispod nokta nego izmedju ushiju...

Vidim propasce mi jedina dobra tema ovde...

Zato jedno opustanje uz:

http://www.deviantart.com/view/34941188/

http://www.deviantart.com/view/34922241/

http://www.deviantart.com/view/33716622/

za svakog po nesto icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

podrzacemo i djubre ispod noktiju i izmedju usiju - ako ti vise odgovara laugh.gif

kako drugaricama vise odgovara! icon_cool.gifpivopije.gif

 

prva nish` posebno.

 

taj ker ima previse crven jezik, ko da je jeo jagode.

 

trecu nisam ni otvorila - vidjela sam neko krzno na momenat, ne zelim da znam sta je dalje.

 

 

 

cekamo vampiriu laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bre?

 

Ima i onih koji idu u atelje = bave se crtanjem/slikarstvom = pametni ljudi.

Podrzavam, to je to.

Loša ti ta dedukcija. biggrin.gif

U svakom slučaju, drago mi je da ti se sviđaju fotke.

Odoh na plažu, pa ako nađem što interesantno među ovim sličicama, postaviću. biggrin.gif

Have a nice day!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, df, valjda podrazumevamo da onaj ko kritikuje ne mora da bude vrhunski u oblasti, treba da je poznaje makar pristojno....

Apsolutno. A i osecaj za lepo je makar malo univerzalan icon_da.gif

@blondie: mozes da iskljucis shitting mod jer ono nisu moje slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nešto što sam danas radila po Picasso-u, nekom ne baš najboljem photoshopu. Moram priznati da je ovo prvi put da eksperimentišem sa this kind of thing. Ovo su inače neke sličice koje sam imala u fonu a koji ima lošu rezoluciju. Nije ispalo loše, mada znam da će Blondie reći da je moglo bolje, jer koliko vidim ona se baš ispraktikovala sa photoshop izradama biggrin.gif So:

 

Luka Bar

Moi 1

Moi 2

Moi 2 part 2

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bar 1 i 2 gore mi se svidja, luka bar je ok, i dobar ti je photoshop, mada mu mozda nesto fali detalja - ali je nebitno.

svidzaju mi se generalno fotke. icon_da.gif

 

 

DF: fora je sto ce blondie reci da je nesto sranje ako joj se ne svidja, bilo da si u pitanju ti ili neko lijevi na forumu (i vampiriji vec rekoh negdje na prethodnim stranama da ima slika koje nisu nesto, pa je ok). i tebi sam za MNOGO slika rekla da mi se svidjaju, dakle - nije u pitanju `shitty mod` nego prosto kazem sta mislim, uvijek, svuda, i svakome. naravno, to ljudi generalno NE VOLE. ali to je vec njihov problem a ne moj. icon_cool.gif

poz!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggrin.gif drago mi da ti se sviđa Luka Bar, a interesantno da sam baš nju završila u photoshopu za nepunih 5min icon_smile.gif Ovo je kao bio početak, da se uigram malo, mada imam i neki pro photoshop, ali brate, tamo ima svega i svačega... Treba se snaći,a za to treba vremena. Ovaj je baš easy to handle biggrin.gif

Što se tiče kritike, pa upravo loša kritika je dobar način da obratiš pažnju zašto se baš to nešto ne dopada ljudima, da možda primjetiš neke detalje na koje prije toga nisi obratio pažnju, a možda i ne, sve je to do osobe, mada u principu loša kritika se ne odnosi na tebe kao čovjeka već na nešto što je plod uma istog, ali dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bar 1 i 2 gore mi se svidja, luka bar je ok, i dobar ti je photoshop, mada mu mozda nesto fali detalja - ali je nebitno.

svidzaju mi se generalno fotke. icon_da.gif

 

 

DF: fora je sto ce blondie reci da je nesto sranje ako joj se ne svidja, bilo da si u pitanju ti ili neko lijevi na forumu (i vampiriji vec rekoh negdje na prethodnim stranama da ima slika koje nisu nesto, pa je ok). i tebi sam za MNOGO slika rekla da mi se svidjaju, dakle - nije u pitanju `shitty mod` nego prosto kazem sta mislim, uvijek, svuda, i svakome. naravno, to ljudi generalno NE VOLE. ali to je vec njihov problem a ne moj. icon_cool.gif

poz!

apsolutno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

DF: fora je sto ce blondie reci da je nesto sranje ako joj se ne svidja, bilo da si u pitanju ti ili neko lijevi na forumu (i vampiriji vec rekoh negdje na prethodnim stranama da ima slika koje nisu nesto, pa je ok). i tebi sam za MNOGO slika rekla da mi se svidjaju, dakle - nije u pitanju `shitty mod` nego prosto kazem sta mislim, uvijek, svuda, i svakome. naravno, to ljudi generalno NE VOLE. ali to je vec njihov problem a ne moj. icon_cool.gif

poz!

A ja sam kao poznata po sweet talk-u icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle.. par novijih radova (dok ne stigne onaj powershot a430 mhihi.gif )

 

 

---------------> malo indijanskog rezervata - blic skljoc

 

------------------->> ovdje zivi Gollum - ta magla je jos cudnija nego na slici, kao da je nego gomilu pjene/slaga istresao na vrh planine icon_da.gif233.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://rmalisic.users.sbb.co.yu/1.jpg

Namestao sam se 10 min, cekao trenutak. okinuo. Kada sam dosao kuci ukapirao sam da mi je sestra cackala parametre po aparatu. Prebacila na nisku rezoluciju iz samo njoj znanih razloga. slika je fakticki neupotrebljiva sem za web. Inace slikano Nikon 4800. Selo Lazac, izmedju Kraljeva i Cacka. Na zalost kese i flase, dokaz da tehnologija ne prati svest coveka, ili obratno

Edited by sumi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...