Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

DF:

dovoljno si saban da me pitas takvo pitanje, ocigledno da znas sta sam mislila icon_smile.gif

ono `od` zamjeni s `nego` u recenici tamo, a umjesto `marina` stavi `saban` - mozda ti bude jasnije.

 

 

inace, nije moja slika (od mojih nekih sabana kanadskih - pa rek`o da vi sabani u srbiji vidite), ali mislim da je skroz ok.

user posted image

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam namjerno stavila link, nego ovako u tagove, smatram da nije velika previse.

ja sam ti objasnila sintagmu, gore u postu - ali je ocigledno da razumijes i prvi post, i ovaj drugi gore, pa i ovaj sad.

si ti glupa ili samo saban? laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, bre, sto to izgleda tako olovno i depresivno?

Pa, nije Bar neki industrijski, metalurski Sovjetski grad ...

Ostrina i uglovi i sve ostalo je sasvim, sasvim OK ali ...

Siguran sam da moze mnogo, mnogo bolje ...

POP3 je najgotivnija, volim ovakve planove ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh.. vampiria ima extra naj slike do sada icon_da.gif (mada, samo dok meni stigne moj aparat icon_razz.gif )..

 

ulotina i keka - extra, ali stvarno.

`amaterski` kvalitetno. icon_da.gif

 

 

 

sandman: inspirativno laugh.gif

 

sleep1 i sleep2 mozda nesto slabije kad se uporede s ostalim..

 

 

sto se tice Port - 1 i 4 su najbolje, treca je okej, druga i nije neka. jesu malo olovne, no kazem - `amaterski` kvalitetno.

 

 

cime slikas?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je moja mlađa sestra  biggrin.gif  A zavisi koji poljubac tražiš, 'naš ? icon_wink.gif

Paaa ... icon_redface.gif

wub.gif

Ovaj ...

wub.gifwub.gif

Kh Kh ...

icon_redface.gif

Hihi ...

wub.gif

 

Kako hoces ...

 

A ja sam te vec hvalio ...

Nije me mrzelo ..

Hehe ...

 

http://www.yumetal.net/forum/index.php?sho...ic=15420&st=320

Edited by gavrosaurus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blondie, hvala , ali opet kažem, većina ovih sličica nije moja, već mog druga, ali preneću mu svakako pohvale. biggrin.gif Fotografiše Olympusom, sa 4.6 mpix ja mislim. Nekad je bio baš dobar aparat, kupljen ima skoro 2 godine, a sada ga sustigle nove generacije, mada ga i dalje fenomenalno služi. Ovo je bio tipa 1% od svih fotografija koje posjedujemo. Mi (moje društvo) imamo tu finu naviku da skupljamo ne samo naše ,već i fotke sela, gradova, birtija, koncerata ... gdje smo zajedno bili, tako da recimo imamo oko 20 cd-a samo slika gdje se nalazi naših (da lupim sada) 5-6 godina. Ulotina je npr. selo gdje slavimo svaku Novu. To je već davno postala tradicija itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...