Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Pazi, kao sto sam ti objasnio, na njoj nema nikakve digitalne obrade, niti cak posebnog spremanja...

 

Ta slika je nastala u toku nastave u srednjoj skoli...

 

samo mrak, ekspozicija, i zadnja crvena svetla sa bicikla za onaj talasasti efekat... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispravka, tamo svakog poshtuju, samo sto nas ima mali milion pa je tesko istaci se u moru tudjih slika icon_da.gif

 

Otkud znas da nemam sve golisavije slike? icon_razz.gif Samo jer ih ne postujem ovde? mhihi.gif

 

Vidis tamo ima zgodna opcija da lupis "parental advisory" na svoju sliku jer je tada niko osim clanova ne vidi icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ne kazem da imam takve, ali ako ne vidis nesto ne znaci da ga nema ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispravka, tamo svakog poshtuju, samo sto nas ima mali milion pa je tesko istaci se u moru tudjih slika icon_da.gif

 

Otkud znas da nemam sve golisavije slike? icon_razz.gif Samo jer ih ne postujem ovde? mhihi.gif

 

Vidis tamo ima zgodna opcija da lupis "parental advisory" na svoju sliku jer je tada niko osim clanova ne vidi icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ne kazem da imam takve, ali ako ne vidis nesto ne znaci da ga nema ph34r.gif

moracu ja da uslikam bulju i da je okacim tamo, i napisem:

 

"Samo za maloletnice, matora pedofilcina is on the loose..." icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi sta god hoces, videcu sliku u svakom slucaju mhihi.gif

Koji sam licimur, generalno MRZIM kad pretvaraju DeviantArt u neke svoje licne galerije sranja... npr neostre i nekvalitetne slike djubreta na stolu ili necije bubuljice ili dlakave noge... Ukucas kategoriju Fetish i nagledash se vise dlaka i debelih tabana nego korseta, latexa i ostalog wallbash.gif

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...