Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Korekcije su jedna od najboljih knjiga u dvadesetom veku. Ne znaš šta pričaš. jesi li ti nju uopšte pročitala do kraja?

 

Ne sumnjam da ako si frigidna mogu da ti se dopadnu i frigidne knjige.

 

To nikad nisam sporila

 

Ma daj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja frigidna, pa vidi kako izgledam. frigidne su samo one ribe što se nikome ne sviđaju! šta misliš od čega mi je ovako dobar ten?

 

i kakve veze ima to da li sam ja frigidna sa tim da li su korekcije dobra ili loša knjiga?!

 

Srce, frigidna si 100%

Samo frigide ribe mogu da se loze na tu knjigu i po neki student knjizevnosti. Niko drugi normalan

Predji ti, blago meni, na neku malo "uzbudljiviju" literaturu. To ce da ti definitivno poboljsa seksualni zivot.

Pocni npr. od Kresni me

To je ozbiljna knjiga za (ne)frigidne devojke

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam gledala film kresni me. on je ok, mada je prejak za moj ukus. mislim na te scene eksplicitnog sexa. ne znam, kad gledam svo to klanje kod takaši mikea, to mi nije tako zajebano ko ono silovanje na početku kresni me.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da se nešto palim na bestselere al morao sam da kupim "Krstaški ratovi u očima Arapa". Vraška knjiga... U poslednje vreme sam se nešto mnogo zainteresovao za istoriju, ne znam šta mi bi... Takođe iz tog domena izdvajam Atilu i Džingis Kan autora Džon Men-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da se nešto palim na bestselere al morao sam da kupim "Krstaški ratovi u očima Arapa". Vraška knjiga... U poslednje vreme sam se nešto mnogo zainteresovao za istoriju, ne znam šta mi bi... Takođe iz tog domena izdvajam Atilu i Džingis Kan autora Džon Men-a.

Jesi li citao Dzingis kana i Batu kana od Vasilija Jana? Stvarno sam davno citala ali mi se mnogo dopalo. A najtoplija moja preporuka ti je Zenon Kosidovski (Kad je Sunce bilo bog, Kraljevstvo zlatnih suza, Lisipovi konji i druge price)

 

Ja uzivam ali i muku mucim uz Bracu Karamazove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da lii stvarno nisi nasao/la nista pametnije od Kiša da citas?

 

 

E da si ti meni ziva i zdrava.. :ph34r: .koliko sam ja samo njegovih dela procitala...to je jedna od preostalih,tako da eto..a sto,sta po tebi fali knjizi??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno citam 'Za moju malu' - Toni Parsons...svidja mi se..ljubavna prica u pozadini i naravno sazimanje citavog zivota uz sve to..pogotovo engleske kulture,stranaca..snalazenje ,nesnalazenje i sve to..

 

cute

 

 

 

Btw,i ja stajem u red odbrane Danila Kisa...

 

Izuzetna poetika,slikovitost i mirisljavost slova kako su govorili za njega...

 

Rani jadi su mi bojili srednjoskolske jeseni..kasnije Mansarda kada sam bio zaljubljen

 

Basta,pepeo..naravno...

 

ahmm,ak smijem pomenuti..nejgovi prevodi Izabrane frrancuske erotske poezije su takodje jako,jako...cute :-)

 

 

i da... Selindzer rules,hihih

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...