Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

E da si ti meni ziva i zdrava.. :ph34r: .koliko sam ja samo njegovih dela procitala...to je jedna od preostalih,tako da eto..a sto,sta po tebi fali knjizi??

Pa, mrzi me da ti pisem sve sto ne valja, ali ako te bas zanima, uzmi od Jeremica 'Narcis bez lica' ili od Vasovica 'Lazni car Scepan Kis', pa vidi, ja se slazem sa svi iznetim u gore navedenim kritikama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, mrzi me da ti pisem sve sto ne valja, ali ako te bas zanima, uzmi od Jeremica 'Narcis bez lica' ili od Vasovica 'Lazni car Scepan Kis', pa vidi, ja se slazem sa svi iznetim u gore navedenim kritikama!

 

Pa valjda moze sama da zakljuci posto procita knjigu, sta ce joj tudja 'kritika' ;):D

 

 

August Strindberg - Gospodjica Julija :zuba:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa... imaju i zapadnoafricke bajke. ^_^

 

Glavni akter je uglavnom neki Abunavas koji na kraju bajke za*e*e celo selo, grad, sultana, Boga... sto sam ja njega volela svojevremeno... (a i sad krisom citam njegove dogodovstine :ph34r::lol::) )

 

Uralske bajke su najlepse, Madjarske su nekako... da kazem "bezveze" :rolleyes:, a nase su najbolje!

 

Ima neka bajka "Srecni sat" koju sam cesto citala, ali se vise i ne secam o cemu je. Znam samo da je dobra... placam suvim zlatom ko me podseti! :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SVE njegove knjige su za obozavanje :wub:

Moj komentar - fantasticno! ;)

 

 

so far so good

ima interesantan stil pisanja, krajnje neobican...svidja mi se...nisam ni ocekivala lose komentare

thanx for support, ostalo mi jos 600strana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Косово и Метохија у српској историји

 

Кад се препуцавам са демоноидним творевинама да знам о чему причам :meshuggah:

 

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...