Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

hvala za preporuku, videću da iskopam negde.

 

Da, istorijske ličnosti, recimo pominje se i stoker, i knjiga baš i dođe kao alternativna "Drakula", štabibilokadbibilo seting... a tu je i obavezna whodunnit spletka. Za sada fino, knjiga je starija pa nema moderne patetike i tinejdž vampira...

 

Uzmi gledaj dokumentarac Blade Runnera, na ultimate editionu. Ima mnogo dobar jedan deo koji bas prati zivot i delo Dika.

Inace ja sam veliki fan Stokerove Drakule, i svaki spin off koji sam citao mi je bio uzasan. Cak sam jurio neko ko se bavio tematikom Quincey Harkera posto tu moze svasta zanimljivo da se uradi, ali svaka knjiga je bila bullshit. Tako da cu i ja verovatno da pokusam svoju srecu sa tom Anno Dracula.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ikog zanima, ove nedelje geopoetika daje velike popuste na knjige

uzeh doplera za 300 din :)

 

Узех Фвонка због добре Теофилове критике, али ми није занимљиво превише, Ако је тако џабе свратићу сутра да узмем још нешто па да видим вреди ли настављати са њим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рецимо "Песма Ноћи" од Криса Абанија, сјајна ствар.

Али музичке критике немој ни да читаш, ужасне ствари слуша дебели.

Само "Време", само толеранција. Да ли си унео довољну дозу толеранције пре доручка?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта мени Теофил препоручује да читам?

 

 

Рецимо "Песма Ноћи" од Криса Абанија, сјајна ствар.

Али музичке критике немој ни да читаш, ужасне ствари слуша дебели.

Само "Време", само толеранција. Да ли си унео довољну дозу толеранције пре доручка?

 

 

debeli je popljuvao Bukovskog i Zikinu dinastiju..to mu nikad necu oprostiti

Edited by Fapril ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trenutno je na repertoaru ''Čvorovi i krstići'', nije preterano teška za čitanje, ali su ozbiljne teme u pitanju, ima malo težih delova, ali nije loša, uskoro završavam, ostalo mi još 20ak stranica. A počela sam i neku ''Sve što sam voleo'', iz malo drugačijeg ugla poređena smrt dečaka sa životom njegovog najboljeg prijatelja koji propada vremenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...