Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

boga mi, ako si preslican Villeu, nema te zene koja ce me spreciti. icon_twisted.gificon_wink.gif

 

uh, sta ce meni muz samo sada da napravi...nego, sreca, ne prati desavanja na ovoj temi.

ne toliko slican koliko se sminkam i oblacim u slicnom fazonu. u pitanju je glsv666 faza. ako budem imao neku dobru sliku poslacu ti, ali ti savetujem da nista ne pokusavas, moja zena gotivi manowar, in flames i kreator i moze da prebije cak i prosecnog muskarca. poginucemo oboje... ma mislim da tvoj muz nece ni svratiti ovde, pa ne brini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

drobicu ti kicmu. drobilicom za kicmu.

 

to je jace od mene.

 

ima jos nesto sto je jace od mene, ali necemo sad o tome...

 

ps: sadasnjeg lestate-a tesko da cete prepoznati iz nekakvih prigodnih tv emisija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O je li? icon_evil.gif

icon_redface.gif mislim meni je Ville uvek imao posebnu harizmu, bas zato sto je jedan pretenciozni pozer, ali njegov egoizam mi se uvek dopadala, povezano sa njegovim outfitom, i pre svega zvuk, tako da mi je uvek i sada posebno simpatican...

 

Ajde Lestate posalji i meni jednu slicicu, mislim onako (ne ulazim u bracne konflikte)

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_redface.gif mislim meni je Ville uvek imao posebnu harizmu, bas zato sto je jedan pretenciozni pozer, ali njegov egoizam mi se uvek dopadala, povezano sa njegovim outfitom, i pre svega zvuk, tako da mi je uvek i sada posebno simpatican...

Heh, ja u nekom filmu po nekad navijam za pretencioznog pozera negativca, ali u realnom zivotu ne podnosim takve ljude. Divno si nasla odgovarajuce epitete za tog coveka .... pretenciozni pozer ... icon_da.gif Srecom, u stanju sam da razdvojim svoje misljenje o coveku koji svira od muzike koju svira, tako da mi se njegova muzika prilicno svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, ja u nekom filmu po nekad navijam za pretencioznog pozera negativca, ali u realnom zivotu ne podnosim takve ljude. Divno si nasla odgovarajuce epitete za tog coveka .... pretenciozni pozer ... icon_da.gif Srecom, u stanju sam da razdvojim svoje misljenje o coveku koji svira od muzike koju svira, tako da mi se njegova muzika prilicno svidja.

to je bas ispravno, iskreno ima zaista mnogo onih kojima se npr. pevac(muzicar) dopadne i samim tim kao slusaju taj bend tj.solistu. Dok neki ne podnose istog pa mrze i muziku, i sve obratno. Iskreno 90% koje slusam ne obozavam da gledam, mozda je onda ugodjaj veci, dozvolite da vas samo zvuk nosi, dok zaista ima ljudi kojih ne mogu da se nagledam,a bolje da nemaju ton...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a. nemam nijednu svezu sliku, tj. od kad sam (opet) izvukao pramenove

b. angel of desire, dobices disk HIM-a kad budem imao vremena da ga narezem i kad ugovorimo vidjanje

c. soli, skocio si u mojim ocima: demokrata si i volis HIM. btw, ville je na stage-u i u intervjuima pretenciozni pozer, privatno je cudljiv, alkos i blago lud, ali kad mu dune veoma predusretljiv i druzeljubiv.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

privatno je cudljiv, alkos i blago lud

rekla bih da je i na stage-u alkos. A i rekla bih da se previse pretvara da je blago lud.

 

i uostalom, sta ce mu one dlake po licu, sav je uraso u bradu, alo, Ville, brijac!

Ma poruzneo je u pizdu materinu, sta mu se desilo?

 

dalje, ipak pise divne pesme,oprastam mu. icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest _pokojna_

ville je presladak!!!!!kad stavi kapicu i kreon..mmmmmmmm..... icon_biggrin.gif bolje mu je bez brade milion puta.........i pesme su im do jaja........don't fear the reaper,solitary man,poison girl,wicked game,pretending,valo yossa,heartache every moment,the path,endless dark..........i linde ima dobre dredeve...... icon_biggrin.gifmusik19.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovako, slusam HIM od '95. tada su se zvali infernal majesty. otkud ti ideja da ne znam ville-a uzivo? jako smo kratko popricali, ali svejedno, lik je skroz ok. a i jedna moja prijateljica mu je kampovala na gajbi, pa imam i malo bolje informacije, a i chatovao sam sa susanom (njegovom bivsom) jednom ili dva puta na netu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi spameri iskulirajte se malo sa glupostima na ovoj temi jer me stvarno mrzi da non-stop brisem vase gluposti sa ove teme, kao sto sam to do sad radio! Otvorite temu na recimo "Opštoj metal diskusija" pa tamo smarajte moderatore tog foruma. icon_mrgreen.gif Ako neko zeli warn (jer koliko skapirah to je postala stvar prestiza) ne mora na ovaj nacin da ga trazi neka me kontaktira preko privatne poruke i neka zatrazi jedan warn, dobice ga sto posto.

Toliko za ovo javljanje, hvala na paznji i dovidjenja, i naravno ostanite uz YUmetal.net!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovako, slusam HIM od '95. tada su se zvali infernal majesty. otkud ti ideja da ne znam ville-a uzivo? jako smo kratko popricali, ali svejedno, lik je skroz ok. a i jedna moja prijateljica mu je kampovala na gajbi, pa imam i malo bolje informacije, a i chatovao sam sa susanom (njegovom bivsom) jednom ili dva puta na netu.

ej, pazi kad sam ljubomorna!

ja sam samo jednom pricala s Villeom, i to preko telefona. bio u jednoj emisiji u nemackoj, i tu sam ga uvatila...

i dobila autogram. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...