Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

icon_smile.gif odjednom ste svi na "mojoj" temi icon_biggrin.gif dobro, niste svi - fale nam gotichni i .. ups.. kako mu beshe nick? gig..? icon_redface.gif

hvala vam svima na komplimentu icon_redface.gif ... izgleda da cu morati da menjam avatar unsure.gif

 

@lestate - weeeeeeeeeeeee biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif i izvini shto ti se nisam javila danas.. poslednjih meseci stalno zaboravljam telefon happy.gif

 

@m. - zashto to ne bi jednostavno shvatio kao shalu.. shto i jeste orangelistening.gif

Edited by mai

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif odjednom ste svi na "mojoj" temi icon_biggrin.gif dobro, niste svi - fale nam gotichni i .. ups.. kako mu beshe nick? gig..? icon_redface.gif

hvala vam svima na komplimentu icon_redface.gif ... izgleda da cu morati da menjam avatar unsure.gif

 

@lestate - weeeeeeeeeeeee biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif i izvini shto ti se nisam javila danas.. poslednjih meseci stalno zaboravljam telefon happy.gif

 

@m. - zashto to ne bi jednostavno shvatio kao shalu.. shto i jeste orangelistening.gif

Goticni kada cuje HIM hoce sa se samoubije iz potaje. Goticni slusa Gothic Metal, ali ono Tristania type mhihi.gif

 

P.S. nema menjanja avatara icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nervirju me na live nastupima pokusaji Valoa da krivi usta kao Billy Idol,samo na pogresnu stranu; bacajuci publiku u trans (citaj : vristecju masu klinki koje drma pubertet,koje su u prvim redovima do bine u DBB (Dometu Bacanja Brushaltera)). Tja. Sad ni to ne mora da radi, moze Bam Magera i to umesto njega kad se vecj ne odvajaju... icon_mrtav.gifviolent.gifpukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej, lestat, cula sam za zur (bila sam sprecena da dodjem)... icon_smile.gif jeste li pustali finsku skolu gothic metala? musik20.gif

ma jok, slusali smo doomcinu, goth rock i lake of tears, a na kraju smo pustili the agents.

 

@bestia

 

taj su valjda snimili pa ga vrte prekomerno... mogli bi neki noviji ili neku egzotiku iz 98/9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem, ionako im je sve sam fenseraj u publici, gledanost bi bitno pala kad bi pustili gotiku-egzotiku... icon_cry.gif Mislim, debele fancy švabice se poubijaše od bacanja za Gone with the sin icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

ma sadasnji HIM fanovi su mahom njesra. nesto malo od nas iz stare garde i to je to sto valja. zasto su kvantitet i kvalitet u obrnutoj srazmeri apsolutno uvek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S. nema menjanja avatara icon_smile.gif

?

šta te zbunjuje? admin kaže da nema menjanja avatara .. i..... toliko icon_wink.gif

 

ma ko šiša (druge) fanove! icon_mrgreen.gif (ili što kaže moja drugarica "who does their hair?" icon_smile.gif ) uostalom, lestate - zar ne bismo prvi nas dvoje vrištali iz DBB-a? icon_wink.gificon_smile.gif

 

btw, ne znam da li ste čuli - ville je (pod pseudonimom lux airam) uradio prateće vokale za novi album the skepper's -a (kojima je producent hiili) .. moze da se skine jedna njihova hmm .. kako da je opišem? .. energična pesmica "let's die together sheena"

 

poz pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valov problem je njegov imidz a ne muzika. Debilske klinkice se vise loze na njegov pederski izgled nego na muziku. Osim 3 albuma svi ostali albumi su mu jako dobri, a scenski nastupi, bacanje bruseva, trpanje u bulju, anoreksicnost, tetovaza na ruci i slicne gluposti me uopste ne zanimaju. I ovde se vecina ljudi hvata za njegov izgled i za neke stvari koje nemaju veze s muzikom. Ako neko i kaze da je HIM sranje, to je zato sto vise voli da mu podriguju Cannibal Corpsi ili da Shagrath pljuje sok od visnje, misleci da je to nesto jako opako, dok je HiM dobar samo za devojcice .. OK, budite muskarcine i slusajte Cannibale ... sta da kazem, stvar ukusa ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

blink.gif

Ja slušam Gone with the sin 24/7 , čisto da se zna.

A što se tiče kvantiteta i kvaliteta, reči su suvišne.

Ja sve objašnjavam činjenicom da je broj pametnih u odnosu na prosečne i glupe dramatično mali. icon_cool.gif Ala lupam. icon_uhoh.gif

Najbolja pesma EVER icon_smile.gif

24/7 ta pesma pored svih ostalih ima da ostane kao ....vrh vrh ..aaa

icon_smile.gif

join me in death im je keva..

ali gone with the sin je neprevazidjena icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai, been there, done that... posle 10 piva i 5 artana svako bi na taj nacin prozivao svog omiljenog rock star-a. na sta lici taj back side projekat? uostalom ville je zasluzan za 69 eyes koji vise nisu smesna kopija motorheada.

 

soli, slazemo se, ali cisto da se zna raniji imidz mu je bio mnogo bolji i iskreniji. bio sam i na borgirima i na kanibalima, borgiri su do jaja, a poziraju kao HIM i 69 eyes zajedno, a od kanibala sam izdrzao prvih 5 minuta iliti prve 3 pesme. i jako mi je zao sto nisam video HIM na ovoj turneji.

 

angel of desire, our diabolical rapture mi je stvarno malo suvise "rapture"-ovska pesmica. dok je for you atmo emo u punoj snazi. mada glasam za prastaru join me, dark secret love i oceans of wine. a od novotarija je sweet pandemonium nenadjebiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne dirajte mi Kanibale violent.gificon_smile.gif

 

Nego,sto se tice teme...ja volim HIM (i nije me stramota icon_smile.gif).Imam sva 4 albuma,doduse sam jedan sam kupio,a ostala 3 dobio,ali to nije ni vazno...Nije da se razbijam od slusanja,ali s vremena na vreme,kad me uhvati neki romantican trip,pustim stvari Sweet Pandemonium,Sweet 666,Razorblade kiss,Salt in our wounds...

 

A sto rece Soli za muskarcine...kad pustim HIM,devojka mi redovno kaze:"kako mozes da slusas tog geja!" i slicno.I sad,ko je u nasoj vezi muskarcina? icon_smile.gif A ja slusam i Black,Death,Grind...Jebesh ga,ja volim sve vrste metala.Razlicito raspolozenje - razlicita mjuza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego,sto se tice teme...ja volim HIM (i nije me stramota icon_smile.gif).Imam sva 4 albuma,doduse sam jedan sam kupio,a ostala 3 dobio,ali to nije ni vazno...Nije da se razbijam od slusanja,ali s vremena na vreme,kad me uhvati neki romantican trip,pustim stvari Sweet Pandemonium,Sweet 666,Razorblade kiss,Salt in our wounds...

 

Da,to su zaista neke kultne pesme kada je HIM u pitanju....Ja volim da slusam sve navedene pesmice,ali imam samo dva albuma....drugi i treci.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...