Jump to content

Zašto ste počeli da svirate?


Morbid

Recommended Posts

Pa nisu samo ''ribe'' koje se pale,

ako je u pitanju ''zena-muzicHar'' palicete

se i Vi....samo tako! icon_mrgreen.gif

 

pivopije.gif

Ma, to je na kraju krajeva apsolutno nebitno... icon_da.gif Ako je tvoj jedini kvalitet da znas da sviras, e onda stvarno wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pivopije.gif

Ma, to je na kraju krajeva apsolutno nebitno... icon_da.gif Ako je tvoj jedini kvalitet da znas da sviras, e onda stvarno wallbash.gif

Pa znam da sviram,ne znam koliko to drugi

smatraju kvalitetom,samo kazem-ma neko

je spomenuo kako se ''ribe pale na muzicHare''

pa reko-i obrnuto,zar ne! icon_mrgreen.gif

 

Naravno da je ne bitno! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam da sviram,ne znam koliko to drugi

smatraju kvalitetom,samo kazem-ma neko

je spomenuo kako se ''ribe pale na muzicHare''

pa reko-i obrnuto,zar ne! icon_mrgreen.gif

 

 

Ma znas kako... nebitno je kako sviras, samo uzmes gitaru u ruke i ima da se naloze icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Pa uostalom, zamisli da bolje sviras od njih... mislim da ti to nijedan gitarista ne bi oprostio! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dovoljno je samo reci:

Kad sam bio klinac imali smo klavir u kuci.Imao sam 5 ili 6 godina kada sam naucio da sviram tvinkl tvinkl litl star.I onda sam shvatio da su gusle najjaca stvar na svetu!!!!!:)

Zezam se.Onda sam se naravno naprzio na klavir i za dve tri godine kren'o u nizu muzichku.

Sad sam zavrsio 1. godinu srednje,TO i mnogo mi je lepo.Da nije muzike,ja ne bih znao sta da radim u zivotu,jednostavno bih propao!!!

Uzori:klavijaturista Demether-a(ne secam se imena),Jens Johansen,Jane Warman i klavdzista Rammsteina.E da umalo da zaboravim i klavdzistu Dark Moor-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Secam se jednom...bilo je to u nekoj zemlji seljaka na brdovitom balkanu biggrin.gif

 

 

Upalio sam slucajno Tv i video kako Carlos Santana svira Black Magic Women i zeleo sam biti kao on,medjutim ucio sam muziku od svoje 6. godine zivota,a eto danas mi je 16,a sviram gitaru od 5. razreda,a sada sam druga godina...prosto slazem se sa Leshinom,da nije muzike Umro bih...

 

 

 

Glavni Uzori:

 

 

Jason Becker,Marty Friedman,Richie Kotzen,Zele Lipovaca(Divlje Jagode),Nuno Bettencourt(Extreme),Chris Impelliteri,Michael Romeo(manje-vise) itd...tako da...prosto to me ispunjava i nadam se da cu u zivotu svirati muziku koju volim(METAL\ROCK,a sta drugo) za pare,ako ne bude para to cu i dalje raditi,a zivecu od skole biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

 

 

Samo vezbajte,zivi bili i svako dobro pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, u muzickom zabavistu su otkrili da imam jako dobar sluh pa je bilo gre'ota da to propadne... dvoumila sam se izmedju flaute i violine i odabrala ovo drugo, a u to vreme mi je najveci uzor bila Vanessa Mae. Eto, mozda i zbog toga. Ko bi rek'o da cu dogurati do Akademije... Srecom bez violine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
Eh... lako je tebi, ja sam osam meseci crnchio u shancu dok nisam skupio pare za svoj prvi bas...

ma stedeo sam kao klinac, znate kako babe kazu, cuvaj pare trebace ti. kad ono stvarno, trebale mi pare. i kupim gitaru koja je bila pravo njesra, sto sam ukapirao tek kada sam kupio gibsona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...