Jump to content

Vaša prva gitara


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prvi bass mi je bio (i sad je) neki Diamond bass prlavljen u Ceskoj oblika Les Paul, kupljen u Rusiji(tacnije Sibir icon_mrgreen.gif ), a dobio sam ga kad sam imao 5 godina, da sam bio pametan pa onda uzeo da sviram bio bi srpski Wooten icon_cool.gif , ali gitra je nikad izdrzljivija, podnela je sve moguce udarce, ispadanja, bacanja i ko zna sta jos i jos je citava. kupljena je za pisljivis 15$.

 

pozdrav pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvi bass mi je bio (i sad je) neki Diamond bass prlavljen u Ceskoj oblika Les Paul, kupljen u Rusiji(tacnije Sibir icon_mrgreen.gif ), a dobio sam ga kad sam imao 5 godina, da sam bio pametan pa onda uzeo da sviram bio bi srpski Wooten icon_cool.gif , ali gitra je nikad izdrzljivija, podnela je sve moguce udarce, ispadanja, bacanja i ko zna sta jos i jos je citava. kupljena je za pisljivis 15$.

 

pozdrav pivopije.gif

Jebote bas ti stajao 11 godina u gajbi i ti se tek tad setio da uzmes da sviras wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

MELODIJA MENGESH!!!!! Moje je ubedjenje,da ako ne pochnesh sa Melodijom ili Jolanom,koja je pritom HOROR KRSH,i razmak izmedju zica i vrata joj je manji od 2 cm, od tebe nece postati nikakav gitarista/bassista!!! I zato sad ja przhim zuba.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jolana naravno. znachi mogao si da provuchesh prst izmedju zhica i vrata gitare icon_smile.gif

patio sam se sa njom jedno godinu dana, ali pomoglo je icon_smile.gif

 

btw. koji je ovo put da se otvara ova tema ovde?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='13. 6. 2004, 10:27'] a zar nije ESP LTD M-100 icon_smile.gif ?

Nije icon_wink.gif no je neka no name akusticna gitara koju je cale kupio na moru pre jedno 35-40 godina icon_wink.gif... al nju i nisam svirao, pa je onda bila ujakova klasicna... itd... pa da ne bi objasnjavao put gitaroski ;P (dakle esp nikako nije prva) odabrao sam ovaj brzi icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polovna kalsicna Yamaha G260-S, i to mi je ujedno i jedina gitara za sada icon_smile.gif Zvuk je odlican, glasna je, jedino sto su zice (pogodicete) mnogo udaljenje od vrata pa su bare hvatovi malo zajebani posle duzeg sviranja...

 

ALI u septembru kupujem Pacifiku (nikako da mrdem od Yamaha-e)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jolana naravno. znachi mogao si da provuchesh prst izmedju zhica i vrata gitare icon_smile.gif

patio sam se sa njom jedno godinu dana, ali pomoglo je icon_smile.gif

 

btw. koji je ovo put da se otvara ova tema ovde?

hm,well onda aktivirajte staru i brisite opvu temu,ako stara jos postoji...

 

nije uopste problem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Melodia Menges naravno icon_smile.gif ...drndao sam je jedno 2 meseca u prazno pa sam onda kupio Pacifiku i poceo da idem na casove

Moj covek Samo sto sam ja svirao melodiju 2 godine pa onda uzo pacificu i sad imam Starta icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kevina akustichna gitara koja upravo slavi 31. rodjendan (gitara, ne keva icon_mrgreen.gif), a elektrichna neka bugarska crvena Kremona, na headstock_u ispod "Kremona" znaka pishe cena "225 LV." icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

A to mi je tjale uzeo neshto extra jeftino, ne setjam se sad tachno za koliko kesha... icon_wink.gif Inache, ta bugarska gitara ima 2 humbackera koji rade prilichno dobro icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...