Jump to content

Vaša prva gitara


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno,samo ludaci sviraju Ibaneza!

Fender je ok,ali za Country

 

Auu sto meni nesto ovi ibanezi ruzni.. neznam zasto, ali zato verujem da imaju dobar dzn dzn zvuk.

Moja prva gitara je bila kopija stratocastera "Maya". Evo i dan danas je klinac svira :D Kakav je zvuk imala, specifican i onaj "jebacki" iz ranih 70-ih.

 

 

jebote masina,ha :D

 

ludnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

A svoju kutiju (vrhunski ejakulat 4x12) ne hvališ? :D:razz:

 

Psssst :ph34r:

 

:):):)

 

Inace, kutija lepo radi...ne znam sta je bilo Uli-ju i ko ga je zajebao ali u toj kutiji ladno ejakulijaju 4 Jensen-a!? :) ...zato su vrlo brzo prestali da je prave, da ne kvare imidz firme :) ...par meseci posto sam je kupio, procitao sam na netu da je prestala da se proizvodi...tako da sam za sada mozda i jedini covek u Sribiji kome Behringerov box ne zuji! :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psssst :ph34r:

 

:):):)

 

Inace, kutija lepo radi...ne znam sta je bilo Uli-ju i ko ga je zajebao ali u toj kutiji ladno ejakulijaju 4 Jensen-a!? :) ...zato su vrlo brzo prestali da je prave, da ne kvare imidz firme :) ...par meseci posto sam je kupio, procitao sam na netu da je prestala da se proizvodi...tako da sam za sada mozda i jedini covek u Sribiji kome Behringerov box ne zuji! :) :)

Ćuti dobro je, samo nek prska po zidu box da si ti meni živ i zdrav, možeš umesto behringer da izrežeš bukake 4x75W to su zaboravili :) Šalu na stranu ja imam Behringer pedalboard i za sad radi da kucnem o drvo :ph34r::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćuti dobro je, samo nek prska po zidu box da si ti meni živ i zdrav, možeš umesto behringer da izrežeš bukake 4x75W to su zaboravili :) Šalu na stranu ja imam Behringer pedalboard i za sad radi da kucnem o drvo :ph34r::D

 

Bukkake ima 2 k... :no:

 

 

:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada je taj Uli krenuo sa biznisom, izgleda k'o da nema cetres leta.

 

Inace Bugera zvucnici se vec uveliko stavljaju u bas pojacala. Kada su skontali da mogu da naprave zvucnik, sto ne bi pokusali i lampasa, nije to nuklearna fizika. Videcete vi, za par godina cemo svi voziti Behringer automobile, izgledace ko mecka, a kostati ko fica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Behringer :no:

Ne trosi kompanija novce na neki preterani razvoj vec kupe fore drugih i smisljaju kako ta to isto (slicno), naprave, sa sto jeftinijim (losijim) komponentama, ali taman dovoljno kvalitetnim da uredjaj radi posao u vecini slucajeva.

Npr. kad pogledam one pedale njihove sa cenama 15-20 americkih dindzi, skoro da mi dodje da pazarim par komada, za nek se nadje :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Koliko vidim,pola nase gitarske scene je pocelo sa Jolanom!Tako i ja s'tim sto je moja bila nova,bila je kopija telecastera i bila je tvrda kao djavo npr ako sviras dva sata onda odmaras dva dana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...