Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Droogies!

 

For the last few weeks I have been telling you about a huge projectcoming up. Well, yesterday I submitted our work for approval and it wasapproved, so very soon we will be able to say 'what' this very bigannouncement is. Rest assured it involves a new song that I have justrecently written, with more co-writing from Chris Broderick. It'sanother aggressive, complicated Megadeth track, and I will give youmore details as soon as I can.

 

I was looking at the top 100 albums on Amazon in the Thrash categoryand we have 16 records in the Top 100 on their site. What a greatfeeling!

 

You also no doubt saw all of the tour dates coming in for 2010, whichpromises to be an extensive touring year. We are planning on (in noparticular order – but this is close) doing the R.I.P. tour all ofMarch with our dear friends in Exodus and Testament, which isprogressing, then to South America in April, then Europe in June andearly July, then Canada in late July, then the States in August withSlayer, then back to the Pacific Rim after that and HOPEFULLY Australiaand New Zealand again. We are trying to make our "Pac Rim Tours" alwaysinclude New Zealand, Australia, Singapore, Indonesia, Thailand, Japan,South Korea.

 

Hopefully we will soon be playing in China (and surrounding areas likeHong Kong, Taipei, and Taiwan), and also in Malaysia (of course wewould need the government's permission because we have been banned fromplaying in Malaysia because of a Satanic ritual where someone paintedMegadeth at a crime scene and the government blamed us and banned us).

 

More to follow . . .

 

Megaman mustaine.gif

 

znaci ako ne padne koncert u Srbiji ubicu se.. ajmo organizatori! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da vam odmah kazem da nece biti koncerta kod nas. koncert je bio dogovoren za 21.jun, ali su se u zadnjem minutu odlucili da imaju day off umesto koncerta kod nas... sviraju 19.cesku , 20.jun ce biti pesta, 21.juna prolaze kroz nasu zemlju i 22.juna sviraju sonisphere u sofiji... jbg.tri meseca pregovora zajebancija, peglanja sa managerima i na kraju buljson :( .

some other time folks...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja ukaprao problem je u tome što ne žele da sviraju četiri dana za redom. Boli njih patka koliko će ljudi da dodje, oni uzimaju pare od organizatora, a i onako poslednjih godina uglavnom rade manje svirke. Ništa onda, jedino nam preostaje da bombardujemo forum molbama da Megaman i ekipa ipak dodju u Srbiju :bigblue:

 

mustaine.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja ukaprao problem je u tome što ne žele da sviraju četiri dana za redom. Boli njih patka koliko će ljudi da dodje, oni uzimaju pare od organizatora, a i onako poslednjih godina uglavnom rade manje svirke. Ništa onda, jedino nam preostaje da bombardujemo forum molbama da Megaman i ekipa ipak dodju u Srbiju :bigblue:

 

mustaine.gif

 

 

Njih boli patka,ali organizatori uzimaju pare od onoga koji kupi kartu,a njih zabole da dovode nekoga,ako im je veci trosak nego profit.Treba pokriti i izvodjaca,i prostor gde se koncert odrzava,i one koji su ucestvovali u organizaciji,a i malo se omastiti.Lepo rece covek,to je nasa realnost..bas mi je bilo smor sto sam se tiskao u basti skc-a da gledam dede,al to se ispostavilo kao realan prostor za njih...ne vidim da se zaleteo odmah na sledecoj turneji pa bup pod obavezno da dodje u Bgd,da ispravi "gresku"

heheheh,a na sve to dodajte da su mu ovde maznuli torbicu s mobilnim i lekovima i ako se secam,neke cizme,nece da ima posla s lopinama. :mhihi::mhihi:

Edited by sale 83

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi lupetate gomilu gluposti... vi mislite da management benda boli dupe sto je neko ukrao dave torbicu? aman ljudi... od koncerta su odustali iskljucivo iz logistickih razloga, nasa ponuda je prihvacena, kao sto rekoh odustali su zbog logistike i nasih jebenih granica...

 

oni dobijaju svoj honorar pa taman da im dodje dva coveka na koncert... onda se mi cesemo u tom slucaju ....

 

a ja sam vam rekao da nece biti koncerta samo zato da bi mogli da se organizujete ili razmislite o odlasku u inostranstvo, a nisam imao uopste potrebe da pricam da nece biti koncerta... tako da ... i molim vas nemojte da pisete nista na njihovom forumu .

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi lupetate gomilu gluposti... vi mislite da management benda boli dupe sto je neko ukrao dave torbicu? aman ljudi... od koncerta su odustali iskljucivo iz logistickih razloga, nasa ponuda je prihvacena, kao sto rekoh odustali su zbog logistike i nasih jebenih granica...

 

oni dobijaju svoj honorar pa taman da im dodje dva coveka na koncert... onda se mi cesemo u tom slucaju ....

 

a ja sam vam rekao da nece biti koncerta samo zato da bi mogli da se organizujete ili razmislite o odlasku u inostranstvo, a nisam imao uopste potrebe da pricam da nece biti koncerta... tako da ... i molim vas nemojte da pisete nista na njihovom forumu .

 

 

 

Zajebancija,care,zajebancija,naravno da dzeparenje ne bi bio razlog za nedolazak.Mnogo toga zavisi,nije samo interes menadzmenta benda u pitanju.

A inace taj honorar treba neko da obezbedi da im isplati,a taj neko je organizator,kao sto rekoh organizator sigurno nece dovesti nekoga ako bi mu to donelo apsolutni gubitak(tj ako npr ugovoris koncert za 100.000 evra,karta da bude 30 evra,a mozes da ocekujes najvise 3000 ljudi)

A kad se to uopste pregovaralo za novi koncert,posto nisam u toku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro ti rezonujes ovaj posao, ali ... to je daleko od toga sto ti pricas.... no nebitno... :)) vratite se temi o megadedi :) .

ja sam rekao juce da su propali pregovori , tj.dogovor o koncertu kod nas . eto . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...