Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Cekaj, znaci Gansi su sigurica? Pa ja trazio na netu, ali nisam uspeo da nadjem nigde nista o tom eventualnom koncertu...

 

 

 

 

Steta bi bila da ne dodju ovde nikako, mada bih vise voleo da ih slusam u SKC-u... Ne znam zasto, ali mi je SKC nekako prirastao srcu...

 

Verovatno jer sam toliko omiljenih bendova sam u njemu gledao, da je prosto ne moguce ne zavoleti ga posle toliko lepih trenutaka u njemu...

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Axl ce uvek biti neko mudo, jer je pevao u jednom od najvecih rok bendova na svetu ikada, kao sto ce to biti i Slash iz istih razloga, ma sta da snima u ostatku zivota...

 

To je kao da si rekao da Mustain nije vise neko mudo jer je End Game sranje (mada ne mislim da je sranje, ali primera radi... )

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha,pa tu ce krv da padne....kako dva najveca egoisticna alfa muzjaka u svetu nuzike,da budu jedan drugome predgrupa?Ne ide(ovo samo zamisljam da se opet neko ne utripuje da ce se stvarno desiti :mhihi: )

 

Bilo bi super da dodju al vise bih voleo u nekom vecem razmaku,jbt treba cunak ispod plavog mosta da dam(ako odustanem od prodaje bubrega,roznjace i pola jetre),trebace mi 600 jevreja do jula najmanje da bi video sve koji me zanimaju(bez Karleusinog "spektakla" u Vip lozi :udri: )

Edited by sale 83
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kojim Gansima mi govorimo?

O onima koji su harali početkom 90-ih, zasluženo, jer imali su vrhunske srceparajuće balade, solidne hard rok rokačine, ili ovima danas?

Ovi danas i ne mogu biti Guns N' Roses, radi se o jednom sasvim drugom bendu, ostalo je samo ime/brend starih mačo velikana. Pa, gospodina Rouza su svi napustili i napravili sasvim novi bend. Realno, kada bi Dejv prihvatio da bude Axl-ova predgrupa, totalno bi me razočarao...odnosno, daleko draži bi mi bio da, hipotetički, Megadeth svira čak i kao predgrupa jednoj Metallici u Beogradu. Znam znam, na Sonisphere-u svi će imati ravnopravan status (valjda).

Vilijam Brus Rouz, mislim, ej! To je, bre, dokazano najveći drkadžija u svetu rokenrola. Psihopata, egomanijak, narcis neviđenih razmera, nadrogirana budaletina. Ukratko - sve najgore u jednom čoveku. Ha, '''Кineska demokratija'', još 2001. sam prvi put čuo za to pod autentičnim nazivom, a njemu čitavih sedam godina trebalo da sastavi taj pišljivi album.

Lova vrti gde burgija neće, to je posredi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...