Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

MEGADETH founder and frontman Dave Mustaine has announced the return of original bassist David Ellefson (1983-2002) to the iconic multi-platinum group. This reunion is appropriately timed to MEGADETH's upcoming historic month-long "Rust In Peace" 20th anniversary tour which launches March 1 in Spokane, WA. At these incredibly special shows, MEGADETH will play their landmark, genre-defining 1990 album "Rust In Peace" in its entirety, in addition to other MEGADETH favorites.

 

"This shows the power of brotherly love and forgiveness," Mustaine says. "David Ellefson belongs in MEGADETH. Next we are going to show you the power of getting your asses kicked...HARD!"

 

David Ellefson concurs: "This is a huge moment for all of us, band and fans alike. It is a great celebration of the music from one of the biggest landmark albums of our career."

 

Ellefson will join Mustaine and MEGADETH band members Shawn Drover (drums) and Chris Broderick (guitar) on tour in support of the group's current CD, "Endgame", which has received some of the highest critical accolades of the band's career.

 

"We'd like to thank James Lomenzo for several years of loyal service on the bass, and wish him the very best," Mustaine adds.

Edited by oʞɾoƃ
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, posle je Mustaine takođe rekao da su se pomirili i izgladili odnos, ali da svejedno nikad neće svirati zajedno...

Milsim, nikako mi nije namera da potenciram kako je Mustaine ispao pizdetina, nedosledan sebi i štogod slično, naprotiv - svako dovoljno jebeno mentalno zreo je itekako otvoren za promenu svog mišljenja, ma koliko jednostrano ono nekad može biti.

 

Times, they are a changing... ;)

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!! DAVID fucking ELLEFSON !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalo se da će se Ellefson vratiti, ja sam mislio da će Dave barem da sačeka da odrade Endgame turneju sa Lomenzom, al' nema veze, verovatno je ovako bolje. Welcome back Mr. Junior!

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

San-Dave sanja Boga kako mu se obraca."O veliki,o najveci thrasheru,gitaristo i kompozitore,Care,vrati Efelfsona,kako li se vec zove(Bog slusa megadeth tek od kada je Dejv postao novi hriscanin,pa ne zna ranije postave),i konacno ces biti bolji od Metalike i bices jos mega popularniji...e da i Endgame ti je najbolji album ikad,rece mi djavo da je i u paklu #1 na bilbordu"

Jutro-

Dave: e cao.

David: Zdravo.Sta 'oces?

Dave: Ho's sviras?

David: Necu.Znas da sam te tuzio,a i secas se sta si sve govorio za mene

Dave: Pa i ti si za mene

David: Pa jesam

Dave: Aj' dam ti koju milku.

David: Kad ti dodjem?

 

 

 

Ako Marti i pomisli da se vrati licno cu ga ubiti.A verovatno ce i njega i Mencu kontaktirati,ako vec nije.

 

Eeee,karakter postaje velik kao paukova muda kad se para pomene.Koliko god da volem djedove i sa strane fana ovo je super vest,ali..

ovde se ne zna ko je jadniji,ko je veci licimur i peder,onaj koji je tuzio na sudu li onaj koji ga je sutnuo pa ga napljuva na sva zvona gde god se pojavi,nikad vise s njim,pa sad aj nazad.Ili su u pitanju silne pare i interesi(Elefson da se digne iz mrtvijeh,a dejv da povrati i fanove koji su se kleli u nekadasnju postavu,k'o veli sad ce budem jaci no ikad,ce zgrnema para uihhh)

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEBENI MEGADETH!!! MOŽDA BUDE NEŠTO OPET OD OVOG BENDA!!! AAAAAAAAAA!!!

 

Svi jedu govna zasto ne bi i Mustaine......Tooooooooooooo jos samo dvojica :)))))

 

 

Nisam nesto specijalno odusevljen. Mislim, bolji je od LoMenza, ali vise bi mi znacilo da su se vratili Friedman ili Menza.

 

Gar je mrtav (počivaj u miru), Chris je svir'o već, Fridmen je lud i truo sada (iako je i dalje jebeni najjači muzičar ikada), a Menzu nikad voleo. Ipak, bolje on nego Drover ovaj.

 

 

Džabe sve kad je tu i dalje Broderick da upropasti svaku solažu.

 

Leteće mamlaz kad tad. Ja bih SVRŠIO kad bi se vratio Chris Poland, mada je svirao na The System has Failed. Zato sam ga i kupio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa radoscu i odusevljenjem konstatujem da je ovo dobar potez od strane dejva. Megadeth je u poslednje vreme, po mom misljenju, malko izgubio na popularnosti ( bez obzira na univerzalno cenjen i prihvacen novi album, gremi nominaciju i sta ti ja znam....) pa stoga povratak jedne od legendi ovog benda uoci veoma vaznih nastupa u narednom periodu (RIP turneja, big 4 koncerti..) predstavlja jedan veliki plus za megadet. E sad dejv je svasta govorio u javnosti, te da nikad ne bi primio coveka koji ga je tuzio za 18.5 miliona dolara nazad u grupu, te da on nikad nece vise biti tako dobar basista kao sto je bio i da svira sa nekim sabanskim bendovima, ali to me uopste i ne cudi, jer je mustejn oduvek bio poznat po svojim ultra-kontradiktornim izjavama...sto se tice lomenca, njemu je megadet bio samo tezga i s obzirom da je vec uso u sestu deceniju zivota resio je covek da se povuce i da ustupi mesto mladjem i siguran sam da nece posle nekoliko meseci da se javi i da, u stilu Jeffa Younga, opali po dejvu i kompaniji: mislim da su sve ovo lepo dogovorili i da nema razloga za tako nesto. E sad da Araya nije imao ovih zdravstvenih problema, megadet bi trenutno radio american carnage i ko zna dal bi do ovoga uopste doslo....sto se tice povratka martija i nika menze: neka hvala i ovako je super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...