Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Lista mnooogo lici na onu od pre 2 godine, samo je kraca, i to na stetu kulta prva 2 albuma...

Kad sam ih gledao sa Tuckerom cuo sam i Chambers of Dis :opusteno:

Samo ne znam koji vam je sa Gateways, secam se da, kada je izasao, bukvalno nista drugo nisam slusao par meseci. Fantastican album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne poredim ga ja, on tako zvuci. Nemoj da si bukvalista, ali vise mislim u duhu. Naravno, ne sve pesme (Ageless i He su np. odlicne stvari), ali oni gruvovi zna se od koga su uzeti. tr tr tr tr tr tr tr

 

Meni su Gateways i Heretik najlosiji do sad, sto je zabrinjavajuce jer su im to zadnja dva :(

Edited by heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze se reci. Onaj bonus disk je takvo govno, neopevano :)

 

No, kao i uvek, ima i on par dobih momenata, posebno Beneath the hollow.

 

edit: 666 je vrlo dobar album...nothing is not, prayer, chambers, invocation,...odlicno. JEdino sta kvari ceo tok su oni nepovezani instrumentali, sa kojima je, da parafraziram Treja, "popunjen disk" (tj. "posto na disk moze da stane sat vremena muzike, mislili smo zasto to ne iskoristiti" :) )

Edited by heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ali zato idem.

 

E, ovo se ceni (za razliku od onih mega tr00 ljudi, a garant ce ih biti, koji ce blejati ispred SKC-a celo vece sa pivom u ruci i bice u fazonu "mnogo mi je da dam 2000 dinara za ovo, znas ti koliko je to piva?").

 

:)

 

Prodao sam par diskova svojih i skupio pare za kartu konacno, tako da je sada 100% da idem. :pivopije:

Edited by banedeathmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ovo se ceni (za razliku od onih mega tr00 ljudi, a garant ce ih biti, koji ce blejati ispred SKC-a celo vece sa pivom u ruci i bice u fazonu "mnogo mi je da dam 2000 dinara za ovo, znas ti koliko je to piva?").

 

:)

 

Prodao sam par diskova svojih i skupio pare za kartu konacno, tako da je sada 100% da idem. :pivopije:

 

pivo moze da se pije svaki dan, i kod kuce i ispred cega kod hoces.... ali morbid angel uzivo, e to nije bas tako cesto u bg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to je kupio zato što je gej.

 

 

A ti, koji bend vise volis - In Flames ili Morbide?

 

 

Pozivam se na peti amandman :D

 

 

Pouka je - ne gledaj u tudji supak kad je vec tvoj dovoljno prohodan. :P

 

AHAHAHAHH :lol:

ovo ide u mracne arhive jewmetala :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste culi novu pesmu, Nevermore? Ja poslusao neke snimke, svidja mi se, mrsan riff i tome slicno ^^

 

Zeleo bih da dodam da Gateways ne lici na Panteru, da nije kraden, odlican je album, ume da bude pomalo monoton, ako preteras, kako kome... Inace, Panteru sam slusao dosta, skoro kao Morbide, tako da ne branim Morbid ovo za Gateways, nego jednostavno nije Pantera -.-

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugo, Gateways je krsh album, iako ima par dobrih pesama, poput Ageless, still I am & He who sleeps.

Ово је мало смешно ...

Све у свему, када се све сабере шта си све написао за "Gateways to Annihilation" - вероватно си чуо неки fake.

Или си јео неке забрањене гљиве.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...