Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Толеранција је врлина човека који нема убеђења.

Г. К. Честертон

Јбт, и металци су почели да причају о толеранцији, поштовању, братству и једнакости.

Свет је збиља отишао до ђавола.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је мало смешно ...

Све у свему, када се све сабере шта си све написао за "Gateways to Annihilation" - вероватно си чуо неки fake.

Или си јео неке забрањене гљиве.

:surprised:

 

Ne, nego sam takav zakljucak doneo na osnovu pazljivog preslusavanja (i to u raznim vremenskm periodima), uz citanje tekstova naravno. Kao i mnogih intervjua, tako da smatram da sam prilicno uverziran sta Morbid, a pre svega Trey, hoce da kazu; sto nista samo po sebi ne znaci, ali je bitno za ovu pricu.

Taj album ima neke kul ideje, kao uostalom i Heretik (sa onim micovanjem uz upotrebu ventilatora i sl) ali sta to vredi kad ne daje osecaj albuma, vec kao hrpa nabacanih pesama. Pojedinacno, neke pesme su odlicne, kao npr Ageless, ali nema tog osecaja jednog kao sto ga daju "pravi" albumi, kao npr. Covenant i Blessed.

 

Ako vec odgovaras na moj post, onda bi mogao da sve te komentare i potkrepis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nova pesma je keva!Ja sam je,dva dana pre koncerta pevao non-stop...Mnogo je dobra!!!Meni je to mozda bio i najveci highlight veceri!!!Nadam se da ce biti i boljih pesama na novom, jedva cekam!!!

Edited by Kriki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Altars je najbolji,najbesniji,najstrastveniji posebno njihove blasfemicne mikrosimfonije kao u pesmi Visions From the Dark Side ili Blasphemy!

 

 

Ma,bio je pakao!Najjaci deo koncerta je bio kad je Tucker posvetio "Pain Divine" Srbima u publici.Tad je stvarno bilo unistenje!Inace...sve je bilo super,samo su mi nedostajale neke stvari kao Fall from Grace i Immortal rites,ali jebiga...Stvarno bogovski koncert!

 

Evo i pesama koje su svirali:The day of Suffering,Within thy Enemy,Pain Divine :D ,Beneath the hollow,Curse the Flesh,Rapture,Lord of all fevers,World of Shit,God of Emptiness,Where the slime live,Dawn of the Angry.Bil Ur Sag,Chambers of Dis,Cleansed in Pestilence,Enshrined by Grace,Stricken arise i na bis Chapel of Ghouls!

 

 

Evo srce me boli,prvo jer nisam cuo kada je posvetio pesmu fanovima iz Srbije,jer se bas u tom trenutku neki pijani madjar navrzo bash na mene(gde me nadju) i bio je dosta agresivan i nije me pustao dve tri pesme,drugo posle Visions From the Darkside,Pain Divine mi je omiljena Morbid Angel pesma i trece zbog zastave :srbija: koju nisam mogao da ponesem,pa da je rasirimo na sve madjarski nacionalni praznik! :udri::udri::udri:

 

malo da se podsetimo starog kulta :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...