Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jel taj bootleg Massacre o kome ste pricali ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=d1qaYqwxguw

 

 

To je to ludilo.:)

Najbolje od svega sto kamerman kad zumira deluje kao da je snimano u nekoj haletini, dok ne odalji ,pa onda vidiš o čemu se radi.:)

 

Ipak, najjjludji bootleg, Misfits 1981, pred 25 manijaka, i Glenn Danzig koji se u toku pesme tuče sa nekim idiotom a bend ne prestaje da praši.

Preporučujem i Deicide - Huston 1997, negde na gajbi mi je dvd, koncert na kojem obezbedjenje tuče body surfere.Jedan je uspeo da se izvuče batinjanja, ali bez patike, pošto ga je lik iz obezbedjenja pokušao da izvuče iz mase. :)

 

No, da se vratim na MA, meni je ''Blessed are the Sick'' najjači album Angela. A sećam se, na konto ovog Massacrinog 'certa, koji je očigledno sniman u nekoj školi ili mesnoj zajednici, kod nas, u staroj yugi, Morbid Angel je trebao da svira u nekoj menzi, ali kako je rat počeo ništa nije bilo. Još uvek imam i taj Hard Metal gde je bila najava koncerta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaš'o si u restricted area. :)

 

Btw, MA definitivno imaju diskografiju u kojoj bi svako pronašao nešto. Meni su, primera radi, top albumi "Blessed Are The Sick" i "Altars of Maddness". Mada je i ostatak diskografije vrlo dobar. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, samo vidim da i drugi nabrajaju favorite a niko ni da spomene "D" od "Domination"-a a meni je, npr, posle "Altars"-a "D" zacementiran na drugom mestu. :da:

 

Eno ti ga D , citavu jednu stranu u nazad. XD

 

Nego sta bi sa novim MA, pominju li nehsto oko release date?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Where the slime live ima najstrašniji rif ikad, to zvuči kao močvara i truljenje.

Vokal u toj pesmi nije ljudski. Kao da je u paklu snimljen.

 

Elem, što se mene tiče, ja više volim Covenant i Domination od prva 2 (za nijansu, je l' te).

 

"Let the children come to me..." :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...