Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jeste jbg, camim ovde na sparini na selu, dosadno, nema zive duse i cekam da odem preko bare za nedelju dana. Nemam sta pametnije da radim. :)

 

EDIT - inace, sad sam pustio radicult na youtube da cujem o cemu se radi.. au jbt nisam ocekivao da bude bas ovako lose..

Edited by Novaliis
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setim se kad sam pre 20ak godina s nestrpljenjem cekao da mi iz Novog Sada braca Polzovici posalju kasetu, s jedne strane Morbid Angel - Blessed Are The Sick, a sa druge Death - Leprosy. Tu kasetu sam izlizao od slusanja. :rockdevil:

Ista situacija, samo što je meni s jedne strane bio Blessed a sa druge Arise. Bože, koliko sam respektovao te Polzoviće tada,a sada ne mogu da smislim ta govna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista situacija, samo što je meni s jedne strane bio Blessed a sa druge Arise. Bože, koliko sam respektovao te Polzoviće tada,a sada ne mogu da smislim ta govna.

Meni je iza Arise bio Obituary - Cause of Death!!!! Jbt, kakvi su albumi tada izlazili! Sad nam je sve nadohvat ruke, al onakvi albumi se redje prave. Ima doduse mnogo nepoznatih bendova koji sviraju do jaja, samo ih treba izbunariti u moru izdanja. Od starih bendova me samo novi album Death Angela bas odusevio, a ostalo je manje ili vise prosecno. Evo sad izasli In Flames i Sepultura, bendovi za koje sam pre 10 godina mogao reci da su mi u top 5, a sada mi ne pada napamet da nove albume pustim vise od 2x.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je zvanično najgori album u istoriji. Koliko je bedan, to reči ne mogu da opišu. Ne sećam se da sam se ikad osećao ovoliko glupo dok sam slušao neki album. Doduše, sa Vincentom u postavi nisam ni očekivao da će biti dobar, ali ovako nešto nisam mogao ni da sanjam. Nema veze, danas ima dobre muzike koliko hoćeš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...