Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Jos jedan t.a.t.a Pero koncert!

 

Seriously, 5. put gi gledah, opet odlazio sa 'certa pod utiskom da je bilo najbolje ikada, da smo pevali "Silvana" glasnije nego ikada, da "Na dan kad si posla.." ne moze bolje da zvuci kad ono medjutim...i Bisketu skidam kapu, kralj, uvek mi nanese sirok osmeh na facu koji traje do sutradan, minimum.

 

Jedino mi sad "Sedmica" nije nesto legla...pozdravljam sto je refren 'prosiren', al' mi mjuza sad nije legla...sa druge strane "Salas", na prvu loptu, je zvucao super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan t.a.t.a Pero koncert!

 

Seriously, 5. put gi gledah, opet odlazio sa 'certa pod utiskom da je bilo najbolje ikada, da smo pevali "Silvana" glasnije nego ikada, da "Na dan kad si posla.." ne moze bolje da zvuci kad ono medjutim...i Bisketu skidam kapu, kralj, uvek mi nanese sirok osmeh na facu koji traje do sutradan, minimum.

 

Jedino mi sad "Sedmica" nije nesto legla...pozdravljam sto je refren 'prosiren', al' mi mjuza sad nije legla...sa druge strane "Salas", na prvu loptu, je zvucao super!

 

HVALA, Beogradu na podršci, bilo je predobro:rockdevil: :muzicar::pivopije:

 

Silvanu ste ubili, potpisujem, ja sebe na bini jedva da sam čuo ;) , nikada ovako. Zbog toga se i vredi znojiti...

 

"Sedmica" ti možda nije legla, zato što joj mi, možda, nismo našli pravo mesto u repertoaru, što je izuzetno važna stvar. Opet, "Salaš" ima ubitačan riff, pesma te vozi, dok je strofa kod "7" neparno brojanje... Mislim da će sve leći kada je snimimo, pa kad je se naslušate, biće posela :mhihi:

 

Hvala svima još jedared, i... vidimo se na nekoj svirci uskoro!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja cuo, ove godine ce nastupiti rekordan broj bendova (16), umesto dosadanjih 10. Spisak ucesnika:

 

Pero defformero

Zona katastrofe

Watt

Puls

Grooversi

Ruke u vis

Oldtimer's Band

Kolaps

Dnevni red

Sangre Eterna

Vrišti pijaca

New Mitology

Omnia

Sirius

Inkvizicija

Reforged

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Na Perinem FB budžaku stoje sledeće glazbene manifestacije: 

 

- 21.08. "Međunarodni Muzički Festival", KRUŠEVAC

- 28.08. "Rock Village", BANATSKI SOKOLAC

- 04.09. club "Celts", JAGODINA

 

 

 

Pitam: gde konkretno se održava ovaj muz.fest u gradu Kruševcu i od koliko praši pera, od 21h?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biću kratak: na pomenutom festivalu u Kruškevcu PDF je, kao i obično, spržio. Odlično (doduše, ostalo se uskraćeno za Na dan kad si pošla... i grand hitove :mrgreen:)

 

p.s. drago mi je što se ekipa PDFa još jednom setila ko je "naručio" kod pevaljke Kauboja  :pivopije: i pozdravila ekipu iz knj!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...