Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

kozne lone, bajkerske cizme, srebrna lancuga, neki fensi sat, crne cvidze i chirokana (crna)! 
....moj je takav samo sto ima kacket i bikersku jaknicicu....sa kobrom na ledjima.....

 

jel zna neko gde da nabavim Stretch ili kako vec.......samo jos njega treba da izvezem i ceo spisak......ne znam kako izgleda.....jel naso neko ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

....moj je takav samo sto ima kacket i bikersku jaknicicu....sa kobrom na ledjima.....

 

jel zna neko gde da nabavim Stretch ili kako vec.......samo jos njega treba da izvezem i ceo spisak......ne znam kako izgleda.....jel naso neko ?

To ti je limuzina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad jedna pomoc mi treba.

Dosao sam do misije u Las Venturas u kojoj treba da spasem Madd Dogg-a da ne skoci sa zgrade. Desava se sledece. Ide animacija, zavrsi se ali CJ jos uvek se ne pokrece i na ekranu imaju one dve (filmske crne trake, gore i dole). Malo drkas po kursorima i kao CJ krene medjutim kako krene taj Madd Dogg skoci i propadne mi misija. Ukoliko cekam da te dve crne trake nestanu desava se isto, on opet skace. Navodno treba da uzmem pickup truck i da namestim tacno ispod njega da on padne na njega i kao prezivece ali nemam ni (bukvalno) sekundu da to uradim. U cemu je fora?! icon_confused.gifwallbash.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

VAZNO!

 

Ukoliko je neko dosao u Las Venturas neka mi posalje SAVE na mail. Ja izgleda moram izpocetka da igram igru zato sto ne mogu da predjem onu misiju sa Madd Dogom koji odmah skace sa zgrade i ubija se. Stvarno me mrzi da igram od pocetka a zavrsio bih igru do kraja! Tako da molim sve dobre duse koje su dosle u Las Venturas da mi posalju SAVE poziciju na mail! [email protected] icon_sad.gifwallbash.gificon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Meni se sjebao SAVE pise mi save game corupted a presao sam oko 70 i nesto posto igre...

Ali nema veze sad samo kucam sifre i ludujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sad malo i ja... Igru igram negde od subote, i trenutno sam zaglavljen kod glupe trke broj 2 kod cezara... Al sam zato osvojio (celu) gang teritoriju, isprejirao svih 100 grafita, hitman skill u skoro svim dostupnim oruzjima (dual wield sa kratezom rula), obavio fire, medic, kamiondzijske, raznosacke, taxi, pimping i srodne misije (well, sve osim vigilante, koji je zeznut u materinu), nabudzio skillove sve koje sam mogao... takoreci, "temeljno" je prelazim icon_mrgreen.gif

 

E sad, utisci... Svidja mi se sto su dodate osobine lika, i svi gadgeti kojih nije bilo u VC, kao i dodatna oruzja/vozila & whatnot (narocito kombajn koji melje ljude), takodje ne smeta mi postojanje radnji itd, mada ovo muvanje riba pomalo smara, al na to treba gledati kao na misiju ko i sve ostale, tj. ostaviti ribu po strani dok radis nesto drugo, pa je onda "odraditi" do 100% i poqpiti bonuse.

Ali... prica. Ne smeta mi sto je crnja glavni lik, zapravo ok je ideja, (ne mozes vecito vodati talijana), kao i muzika (mislim da dobro odslikava vreme '91-ve i sta se tad vrtelo, zapravo nije mi ni padalo na pamet da pustam svoje mp3ove jer radio program je uradjen perfektno i pun je stosova, a i nekako mi se bolje uklapa u igru gangsta rep nego mork gryning biggrin.gif ) i prica je tu-i-tamo dobro uklopljena, misije su ok... Ali izuzetno nervira samo ponasanje glavnog lika. Dakle, rezonuje kao poslednji idiot, i to gadno kvari opsti utisak price. Mislim, s obzirom sta mu se desilo, i sta je proziveo, kao i na svoju misiju (osveta i rulanje gradom), ocekujes nekog hladnokrvnog, sarkasticnog lika, poput Vercettija... A ovaj je kao neki gangsta-nalozeni 13-godisnjak iz geta. Gledajte samo njegove konverzacije i reakcije... Isto tako, neke su stvari lose uklopljene, npr. Catalina, koja se bez ikakvog vidljivog razloga na prvi pogled zatreska u naseg idiota, a onda ga isto tako bez apsolutno ikakvog razloga sutne. Da, znam, ovo upravo neodoljivo podseca na realne primerke zenskog roda, ali ipak mislim da je sve nekako usiljeno izvedeno. Takodje, ona kradja stihova i ucmekavanje menadzera za druga-idiota-nabedjenog repera ne prilici Osvetniku, pa makar to bio i metod da se uklopi u ekipu i zadobije "rispekt". Likovi Cezara, pa i Sweeta, Smoke-a i onog treceg naduvanog crnje su mnogo bolje izvedeni).

Apart from that, igra je logican nastavak Vice City-ja, i grafika nikako ne moze biti losija nego u VC-u.

A to za avion sam cuo da je zajebano, samo jos nisam stigao dotle (kao sto rekoh)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kazem da one Vigilante misije uopste nisu teske...evo resenja, sacekaj da dodjes do Las Venturasa, u vojnoj bazi pored napustenog aerodroma imas tenk, uvuci se u bazu pomocu jetpacka (dovoljno samo da preletis ogradu i odma ga odbaci pri sletanju), ukradi tenk i vrati se s njim do aerodroma (tamo imas onaj veliki hangar ako si kupio taj posed tj.), snimi igru i kad se vratis u nju nece te policija juriti...onda udjes u tenk i s njim igras vigilante misije.

 

Btw. to mozes ponoviti koliko puta hoces jer se stalno tenk obnavlja, ja sam tako maznuo par komada. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm, fala na savetu, zaboravio sam da je i tenk "policijsko vozilo" icon_smile.gif no prvo moram preci jebene trke.

 

btw. bilijar je super ideja... kao i ostale mini igre, (kosarka i arcade), ali bilijar je extra, stvarno se da igrati... a Ako izgubis, uvek mozes da ulesis protivnika, za razliku od pravih simulacija bilijara. steta pa se nisu setili da ubace i fliper icon_mrgreen.gif Hm, mozda za sledeci GTA, koji bi mogao biti smesten u 70-te?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kazem da one Vigilante misije uopste nisu teske...evo resenja, sacekaj da dodjes do Las Venturasa, u vojnoj bazi pored napustenog aerodroma imas tenk, uvuci se u bazu pomocu jetpacka (dovoljno samo da preletis ogradu i odma ga odbaci pri sletanju), ukradi tenk i vrati se s njim do aerodroma (tamo imas onaj veliki hangar ako si kupio taj posed tj.), snimi igru i kad se vratis u nju nece te policija juriti...onda udjes u tenk i s njim igras vigilante misije.

 

Btw. to mozes ponoviti koliko puta hoces jer se stalno tenk obnavlja, ja sam tako maznuo par komada. biggrin.gif

Do koje si misije stiao u Las Venturas... daaaaj salji mi save... icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...