Jump to content

Rhapsody of Fire


WoI

Recommended Posts

Da je nesto do jaja, na prvo slusanje bi me zainteresovalo. Ovako, preslusao 2-3 puta, i dalje nije to to. Neubedljivo je totalno. Luka je u prvom planu, slabe su klavijature, vokal takodje slab. Valjda sam navikao na standard koji RoF postavlja, pa mi ovo nije ni prineti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luka je u prvom planu

Ja bih bas suprotno rekao, mnogo su slabije gitare nego na poslednja dva ROF-a. Bas mi je cudno da gitarista pise pesme u kojima samu gitaru stavlja u drugi plan. Vrlo je moguce da Staropoli nije hteo orkestar na novom albumu (ko ne zna, orkestar je na celom ovom Lukinom Rhapsody-ju) jer prakticno ne bi imao sta da svira onda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, na prvo slušanje - meni se ovo i ne razlikuje nešto previše od zvuka/stila poslednja dva RoF albuma, osim što, naravno, MNOGO nedostaje Lione. Ni meni se pesma ne sviđa nešto, a vokal mi definitivno najviše smeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih bas suprotno rekao, mnogo su slabije gitare nego na poslednja dva ROF-a. Bas mi je cudno da gitarista pise pesme u kojima samu gitaru stavlja u drugi plan. Vrlo je moguce da Staropoli nije hteo orkestar na novom albumu (ko ne zna, orkestar je na celom ovom Lukinom Rhapsody-ju) jer prakticno ne bi imao sta da svira onda.

 

Mislim da si nesto pobrkao... Strapoli svira u RoF, a Luca Turili's Rhapsody je ovo sto si slusao gore. I Strapoli nije svirao klavijature na tom albumu. Zato mi i zvuci njanjavo. Klavijature zvuce ispod nekog mog ocekivanja. A gitare su sve sto ja i cujem na ovoj pesmi gore poslusanoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što reče neko gore, ovo kao Lukin solo bend, meni najviše baca na Prophet of the last eclipse eru. U suštini nije tako loše samo je trebao Luca da ide pod svojim imenom, ionako je izgradio lepu karijeru a ovo mi nije baš Rhapsody u totalu. I da pevač... Olaf Hayer za siromašne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ne bi bilo lose da se otvori nova tema za Luca Turilli's Rhapsody ili da se ozivi tema o njegovom solo bendu od prije desetak godina (ako je uopste ima), ovako vise ne znam ni sta citam ni sta se na koga odnosi :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...