Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

:rockdevil: Bila, videla, dozivela!!! Nije MOZDA njajbolji, vec je UBEDLJIVO najbolji koncert na kojem sam bila!!!

Jbt.matori, al` ce da nas mladja pokolenja hejtuju zarad ovoga! :mrgreen:

 

Budimpešta 1997e KIS stadion pred black sabbath jel to ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svemu tome ko je crtao omote albuma I am the night i metal magic dao bi mu jedinicu :)

Pogledaj prvo omote za Battleaxe "Burn This Town" i posebno Hydra Vein "Rather Death Than False Of Faith", pa ces se mozda predomisliti. Mozda cak i Laaz Rockit "City's Gonna Burn"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Philip Anselmo Viewing Topic: Pantera

 

doso covek da vidi sta pisete :)

 

 

Najgori omot....Definitivno Tozovac i singl ''Ja sam Ja Jeremija''...U svetu je proglašen za najgori i najobsceniji omot ikad, a ako ga niste videli, pronadjite ga, pa cete shvatiti...Niko nema što Srbin imade, ali očigledno ne misle svi tako...

 

A što se Pantere tiče, jedino ''Far Beyond Driven'' odskače idejom, ostali omoti su im manje više onako, a one sa Terencom u ranoj fazi ne bih da pominjem. Na ''I am the Night'' i logo su poprilično usrali...kao da ga je neko sa zuboboljom radio.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

IPB Image

 

 

Nisam za taj uspeo da nadjem sliku ali i ovaj je ubica...provali samo taj stil samog covera

Ocajno brale :) :) :) :) :) :)

 

IPB Image

 

 

Braco i sestre primerak br.2 pa ocenite sami

 

:):):):):):):)

 

Jeremija je omot gde je Tozovac na topu...to je neprevazidjeno ali i ovi su legendarni

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rockdevil: Bila, videla, dozivela!!! Nije MOZDA njajbolji, vec je UBEDLJIVO najbolji koncert na kojem sam bila!!!

Jbt.matori, al` ce da nas mladja pokolenja hejtuju zarad ovoga! :mrgreen:

 

Mogu samo da nam zavide :bigblue:

Kako ide ona cuvena pesma? Ne moze nam niko nista, jaci smo od sudbine, mogu samo da nas mrze oni sto nas ne voleeeeeeee :):):)

 

Budimpešta 1997e KIS stadion pred black sabbath jel to ?

 

Tako je. Jos jedan matorac :):):)

:pivopije::pivopije::pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgori omot....Definitivno Tozovac i singl ''Ja sam Ja Jeremija''...U svetu je proglašen za najgori i najobsceniji omot ikad, a ako ga niste videli, pronadjite ga, pa cete shvatiti...Niko nema što Srbin imade, ali očigledno ne misle svi tako...

 

A što se Pantere tiče, jedino ''Far Beyond Driven'' odskače idejom, ostali omoti su im manje više onako, a one sa Terencom u ranoj fazi ne bih da pominjem. Na ''I am the Night'' i logo su poprilično usrali...kao da ga je neko sa zuboboljom radio.

 

Jebote, Tozovac... :):):)

Moj cale se svaki put kad vidi tog coveka na TVu cudi kako je on jos jebeno ziv, i prica mi da su u njegovom selu kada je bio bash bash klinac na razglasu pustali Tozovca(moj matori je 1952, a ziveo je u selu koje je slik a i prilika onog iz "Tri Karte Za Holivud")

 

Inace vrh vrhova svih omota ikada je od nekog folk debila, zaboravio sam mu ime, u svakom slucaju tip stoji medju gomilom seljackih kuca koje gore, a naziv tog singla je "Zapalicu celo selo"

Bila je ta slika u jednom CKM-u :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, Tozovac... :):):)

Moj cale se svaki put kad vidi tog coveka na TVu cudi kako je on jos jebeno ziv, i prica mi da su u njegovom selu kada je bio bash bash klinac na razglasu pustali Tozovca(moj matori je 1952, a ziveo je u selu koje je slik a i prilika onog iz "Tri Karte Za Holivud")

 

Inace vrh vrhova svih omota ikada je od nekog folk debila, zaboravio sam mu ime, u svakom slucaju tip stoji medju gomilom seljackih kuca koje gore, a naziv tog singla je "Zapalicu celo selo"

Bila je ta slika u jednom CKM-u :)

 

jebote koji horror :)

 

Čovek kidnuo iz ludare i snimio ploču :)

 

ajde postavite i taj omot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...