Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Slejer je bend koji pjeva protiv Boga a vokal je hriscanin. Dakle, jasno je da su neiskreni. Ako je Jeff bio nacista, bio je govedo.

 

Izjednačavanje republikanaca sa nacistima je malo prećerano, ne. Hetfield moze misliti sto god oce, dok ne napravi ovako nesto, mozemo samo da nagadjamo.

 

 

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Neka ga kazne za to sto je rekao, al on nije opasan kao na primer Varg Vikernes koji direktno pise o ciscenju Evrope od rasno nepodobnih i o velicanju arijanstva.

 

 

 

Може само да пише и ништа више. Као што пишу још хиљаде њих исте ствари.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slejer je bend koji pjeva protiv Boga a vokal je hriscanin. Dakle, jasno je da su neiskreni. Ako je Jeff bio nacista, bio je govedo.

 

Izjednačavanje republikanaca sa nacistima je malo prećerano, ne. Hetfield moze misliti sto god oce, dok ne napravi ovako nesto, mozemo samo da nagadjamo.

 

Apsolutna istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mora da je i Jeff furao sve ove stvari da bi nam poručio kako je nacizam loša stvar, how yes no:

 

jeff.jpg

 

jeff-hanneman-1.jpg

 

CustomShopHannemanESPfboard.jpg

 

svi su bre oni u tom fazonu. Hetfield je republikančina kakve nema što će reći da su mu stavovi odmah uz Filove samo on o tome ćuti, Mustaine zato već godinama priča kako sve Meksikance treba šutnuti preko granice i podići zid prema Meksiku...

 

batalite, braćo

 

Lelekara, batali te slike majca, gitara i slicne budalastine. Daj umesto toga snimak gde je covek javno rekao tako nesto i izneo svoj stav i svoje poglede. Stavljas sliku Lemija sa tamo nekim malteskim krstom, a znas i sam u koliko intervjua je rekao da mrzi rasizam, da ne kapira takve ljude, da mrzi homofobiju itd. Osudjivao covek ceo zivot svaki oblik mrznje, ali ne, ti si nasao neki malteski krst kao primer jer je covek skupljao stvari iz drugog svetskog rata.

Na kraju krajeva, zabole me kurac za stavove muzicara, ja slusam muziku zbog muzike a ne ljudi, ali ako javno naprave neko sranje ovakvog tipa, onda trebaju ocekivati da zbog toga budu napuseni i omrazeni, sto je sasvim normalno. Samo nekom fanboyu ili tobolackom crnokosuljasu moze biti ok sto je njegov idol digao ruku u vazduh i pozdravio firera.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

fap: za tebe čekamo da skineš tu liberalnu masku već jednom :obrv:

 

Lelekara, batali te slike majca, gitara i slicne budalastine. Daj umesto toga snimak gde je covek javno rekao tako nesto i izneo svoj stav i svoje poglede. Stavljas sliku Lemija sa tamo nekim malteskim krstom, a znas i sam u koliko intervjua je rekao da mrzi rasizam, da ne kapira takve ljude, da mrzi homofobiju itd. Osudjivao covek ceo zivot svaki oblik mrznje, ali ne, ti si nasao neki malteski krst kao primer jer je covek skupljao stvari iz drugog svetskog rata.

 

šta je nošenje majice sa esesovskim grbom nego slanje poruke? za lemija sam lepo pokazao tu istu esesovsku lobanju na kapi, ne samo krst.

 

je l' bi neko od vas ovde nosio takve stvari, ono, fazona radi?

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali mislim da ima razlike izmedju Lemmya i njih.

 

Lemmy je sa ponasanjem i zivotom pokazao da nije rasista i da ne mrzi.

 

to sto mu se dizao kurac na nacisticku estetiku mozda jeste glupo, ali ako cemo da sudimo ljudima po tome sto su radili u svom zivotu i kako su tretirali ljude, svakako je Lemi daleko bolji covek od ovog mamlaza fila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...