Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

school of rock. prijatno se iznenadih, nije losa komedija. a i klinci su skroz simpaticni. biggrin.gif

Jedna od najboljih replika u filmu je:

 

Give up, just quit, because in this life, you can't win. Yeah, you can try, but in the end you're just gonna lose, big time, because the world is run by the Man. The Man, oh, you don't know the Man. He's everywhere. In the White House... down the hall... Ms. Mullins, she's the Man. And the Man ruined the ozone, he's burning down the Amazon, and he kidnapped Shamu and put her in a chlorine tank! And there used to be a way to stick it to the Man. It was called rock 'n roll, but guess what, oh no, the Man ruined that, too, with a little thing called MTV! So don't waste your time trying to make anything cool or pure or awesome 'cause the Man is just gonna call you a fat washed up loser and crush your soul. So do yourselves a favor and just GIVE UP!

 

 

biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima par poznatih iz vidjenja icon_smile.gif Radi se o liku koji odugovlaci zavrsavanje koledza (iako mu fali samo 6 ispita do kraja) jer tamo zaradjuje strashne pare organizovanjem zurki i poducavanjem nerdova kako da budu face icon_smile.gif

Van Wilder party manijak extra film icon_rockdevil.gif kad se onaj lik israo u kantu za djubre vrisnuo sam od smeha...i onaj Indijac je laugh.gif

 

http://www.imdb.com/title/tt0283111/

 

Inache sprema se drugi deo ali sada sa rim Indijcem

 

http://www.imdb.com/title/tt0480271/

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, nije mi palo na pamet da radim search po imenu glavnog junaka icon_redface.gif Hvala! biggrin.gif

Ona scena sa "filovanim" kolachima just kept going and going.. pukeface.gificon_smile.gifbiggreens.gif

 

P.S. Ovaj Dead Ringers sto je malopre bio na MagPlus... icon_uhoh.gif

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

okej.. po preporuci imaginosa, kupih i odgledah

 

Djevojku s bisernom mindjusom.

 

 

 

 

jedan od najljepsih filmova koje sam pogledala. citah knjigu, i rijetko da neki film dostigne knjigu, ali ovaj je to prevazisao.. podsjeti me malo na Spanjolskog vrtlara od Kronina, zbog odnosa knjiga - film, ni slucajno zbog radnje.

 

boje su fenomenalne. izdvajam setnju s mesarovim sinom medju drvoredom.. i prvo pojavljivanje one zajebane plave boje u sceni kad je kupuje..

 

ne znam ko je ova glumica, ali je stvarno extra odglumila.. ko bi rekao da je onako lijepa kad skine povez s glave..... i da uopste moze biti onako lijepa bez trunke sminke.

 

malo se razocarah na prvu pojavu slikara, posto sam u knjizi imala neku drugaciju sliku, ali se poslije sve slozilo..

 

i mali mesarov izgleda k`o da svira u HIM bendu laugh.gif ali je dobar.. bez mnogo buke, dijaloga, samo slika. nista vise.

savrseno.

 

hvala na preporuci, drago mi je sto ga imam sad u kolekciji.

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam ko je ova glumica, ali je stvarno extra odglumila.. ko bi rekao da je onako lijepa kad skine povez s glave.

 

Ta glumica je Scarlett Johansson wub.gif ja je obozhavam wub.gif i ne da je prelepa nego je savrshena wub.gif pratim je josh od filma The Man Who Wasn't There ph34r.gif

 

Zhenio bi je bez razmishljanja biggrin.gifph34r.gif

 

Nego ja juche odgledah Poltergeist-a ph34r.gif samo ovaj prvi deo zaista vredi.....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...