Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

street fighter i kickboxer.

 

 

nabavismo pun k. filmova sa zan klodom. opasne 80-te. vrijedi! icon_da.gif

 

user posted image

 

 

Xian: You must learn to be faster than any punch or kick, that way won't get hit. icon_rockdevil.gif

 

 

 

 

uskoro nabavljam i Krvavi sport. mora se.. ipak je to Zan Klod.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sta kaze moj omiljeni,one and only BOBAN ZDRAVKOVIC

 

user posted image

 

Bio sam u tom hotelu i tamo sreo legendarnog Zan Klod Vandama. Jednom mom drugu se pokvario aparat i nije mi uspela slika sa njim. To je moj najveci peh u zivotu i karijeri. Zato sto sam se hvalio u Nisu prijateljima kako sam bio sa Zan Klod Vandamom i rekao da cu da im to dokumentujem slikama. Sada ce puci bruka i govorice da sam folirant.

 

Koja je to legenda icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije im lako.

 

 

 

 

 

ok.. master i komander. jebo mu pas mater. koliko ocekivanja imadoh za ovaj film i STA SAD?? dadoh 10 cijelih dolara za GOVNO. mogla sam za te pare kupiti 2 filma S. Stalonea i gledati ih cijeli zivot icon_mad.gificon_da.gif

slika je ok, neke su scene ok, rasel je dobar glumac, ali toliko propusta............. STA JE GLUPI REDITELJ HTIO DA KAZE?

rasel ranjen - i to je kao nebitno..

pa je onda napravljena cijela famozna scena oko palamudjenja na violinama, dok pomena o francuskom kapetanu ni rijeci na kraju!

i sve je nekako sporo, bajagi filozofski, e kurac filozofski - ono je samo SMOR.

rasel bi htio da je neki lider - i jeste. ali njegovo liderstvo je pokazano u 3 scene sveukupno, nesto blijedo skroz.

i onu scenu oko maskiranja, brate sestro - pa sta sad!? cijela ondasnja piraterija zasnivala se na maskiranju a oni k`o da su otkrili toplu vodu.

 

film je dobro zamisljen, ali je nekako promasen.

 

 

NE PREPORUCUJEM.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...