Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Jos jedna preporuka za Rock'n'Rolla.

 

Takodje, odmah posle, krece Transporter. Ulaze likovi u kola, i ovaj krece da prosipa mudrosti, pa masa, amortizeri, trenje, picke materine. Navlaci rukavice i krece u opasnu bezaniju kroz ulice siroke pola metra sa opasnim murjacima iza njega. Tu sam promenio kanal. Nekih deset minuta kasnije, lik nije jos uspeo da pobegne policiji, tj. i dalje su jurcali ulicama. Tu sam iskljucio TV :udri:

Edited by stormtrooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 uopste nije los, samo je nedovrsen.

Da su ga uradili do kraja, bio bi mnogo bolji.

Jbg, mozda budzet bio nizak.

 

U slucaju da neko namerava da gleda The Prestige, bolje da zaobidje.

Ja se prevario i gledao, i na pola iskljucio.

Ono je neizdrzljivo i nesnosljivo za gledati, gore je cak i od zadnjeg Star Trek-a.

Vazno je da su ubacili Bowie-a da "glumi" Teslu... :no: epic fail.

Cenim da bi dokumentarac o obicajima grinja pri parenju bio zanimljiviji od onoga..

Ja se jos zajebao i svuko 1080p verziju, tako mi i treba kad verujem imdb rating-u. :udri:

 

Friggin' McCinema.

Hollywood je jos jednom pokazao umece vristanja iz groba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U slucaju da neko namerava da gleda The Prestige, bolje da zaobidje.

Ja se prevario i gledao, i na pola iskljucio.

Ono je neizdrzljivo i nesnosljivo za gledati, gore je cak i od zadnjeg Star Trek-a.

Vazno je da su ubacili Bowie-a da "glumi" Teslu... :no: epic fail.

Cenim da bi dokumentarac o obicajima grinja pri parenju bio zanimljiviji od onoga..

Ja se jos zajebao i svuko 1080p verziju, tako mi i treba kad verujem imdb rating-u. :udri:

 

Friggin' McCinema.

Hollywood je jos jednom pokazao umece vristanja iz groba.

 

:blink:

 

Meni je The Prestige filmčina ipo! Gledao sam ga 2-3 puta. Nisam siguran po čemu je tačno tebi ovaj film loš? Na pola si ugasio onakav film? Uhh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je Prestige odličan, preporuka svima koji nisu gledali.

Ko voli Prestige mogao bi da odgleda i Illusionist sa Ed Nortonom. Meni su oba filma odlicna...iako je jedino sto imaju zajednicko ta tematika madjionicara.

True that. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Precera ga malo. Jeste bolji, al ne tolko.. svakako preporuke za oba filma.

MOzda je bilo, nisam pratio, al evo da bacim jednu preporuku:

 

left-bank-movie-poster1.jpg

Linkeroever aka "Left Bank", belgijski horor/triler. Film ima dobru pricu i atmosferu, glumci su super(iako nije ljepotica, ova mala je preslatka). Gl. glumac me podsjetio na nekog od brace Boldvin, a inace su svi glumci dobro izabrani i stvarno pohvale za to. Fotografija je standardno odlicna za Euro filmove.

Jedina zamjerka je kraj, malo je to zbrzano i prepuno rupa(neki uvrnuti simbolizam, ko ce ga znat). Al nista strasno, sve preporuke za ovaj film. Ocjena je nekih 3+/4-, pa izvolte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Alva.Mater.Ceten.Tanan

Pandorum 2009 do sada sf godine. Nemate pojma koliko ovo kida.

 

 

Ovo ne zasluzuje titulu sf filma godine , nego i sire , najbolji sf u poslednjih 5 godina , po meni. A prvenstveno mislim sf van Zemlje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Alva.Mater.Ceten.Tanan

Ajd mi nadji koliko njih je napljuvalo Pandorum , ja sam trazio u zadnjih 6 strana i nema nigde.

 

Samo sam nasao da je Fake City rekao da je film za zaobici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledao sam Basterdse. Dobar film, ali ništa specijalno koliko su ga ljudi hajpovali. recimo 6.5/10 ocena.

:da:

 

Технички је савршен, ал' није то најважније. Најзанимљивије сцене су оне са "Италијанима". :lol:

 

Мислим да је да је крајње време да се престане са филмовима у којима Немци испадају овце, док их остали учесници тог рата карају.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...