Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Odgledao sam i Old boy-a napokon i film me je odusevio... Prica je odlicna, film je odlicno snimljen i po svemu predstavlja mini-remek delo... Ali, kao i vecina istocnjackih filmova (koje sam ja video), kraj je mogao da bude bolji...

aaaaaaa....e svega mi, veceras idem sama da ga odgledam icon_da.gif

 

 

 

btw...gledala sam Meet the Fockers..icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif nije losa komedija

e lunjo...gde si nasao taj jap/kin film???

Edited by amy_mccoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo pokusacu da napisem koju o nekim filmovima koje volim uvek da pogledam i koji su stvarno vrh icon_wink.gifmusik19.gif

 

Pecker-garantovana zabava,ko nije gledao,toplo preporucujem,fenomenalna komedija! pivopije.gif

 

Palmetto-odlican triler sa Vudi Harelsonom i Elizabet Su,nedavno ga davali na tv-u.

 

Prince Of Darkness-mozda ga je neko pomenuo na nekim od prethodnih strana,poznat Karpenterov horor,izmedju ostalih pojavljuje se i gos'n Alis Kuper icon_smile.gif

 

American Ninja-ovaj ste garant gledali,ali valja utvrditi gradivo icon_mrgreen.giflaugh.gif

 

Thrashin'-iliti u nasem prevodu "Junak Skejtborda" icon_da.gif .Ovaj sam obozavala kad sam bila malo derle,mnogo dobra ljigavica iz 80-ih,po naslovu se moze skontati o cemu se radi,a glumi Josh Brolin,iliti posinak matore Barb(a)re Strejsend icon_smile.gificon_smile.gif

 

i naravno....

 

Kickboxer! icon_smile.gif -klasika!5 delova pa ko voli,nek' izvoli icon_smile.gif

Dopisacu ako se setim jos nekih musik19.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo pokusacu da napisem koju o nekim filmovima koje volim uvek da pogledam i koji su stvarno vrh icon_wink.gifmusik19.gif

 

Pecker-garantovana zabava,ko nije gledao,toplo preporucujem,fenomenalna komedija! pivopije.gif

 

Palmetto-odlican triler sa Vudi Harelsonom i Elizabet Su,nedavno ga davali na tv-u.

 

Prince Of Darkness-mozda ga je neko pomenuo na nekim od prethodnih strana,poznat Karpenterov horor,izmedju ostalih pojavljuje se i gos'n Alis Kuper icon_smile.gif

 

American Ninja-ovaj ste garant gledali,ali valja utvrditi gradivo icon_mrgreen.giflaugh.gif

 

Thrashin'-iliti u nasem prevodu "Junak Skejtborda" icon_da.gif .Ovaj sam obozavala kad sam bila malo derle,mnogo dobra ljigavica iz 80-ih,po naslovu se moze skontati o cemu se radi,a glumi Josh Brolin,iliti posinak matore Barb(a)re Strejsend icon_smile.gificon_smile.gif

 

i naravno....

 

Kickboxer! icon_smile.gif -klasika!5 delova pa ko voli,nek' izvoli icon_smile.gif

Dopisacu ako se setim jos nekih musik19.gif

sve neka tabanja ...treshevi icon_smile.gif

ako ako ..nije loshe ...

 

prince of darkness je kultni filmic - jedan od retkih koji pamtim od malena....opasan horor...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vec svi preporucujete horore i ja cu...NEKROMANTIK kultni njemacki horor 1987, ime filma sve govori.Obavezno pogledati, ako uspijete do kraja mhihi.gif

gledao ...

ali bolje da su mi ochi iskopali zaveshtani majmuni sa elvisovim perikama na glavi i pojeli mi mozak prichajuci sa ruskim akcentom ...

 

mislim da bi to nekako preziveo .....

 

nekromantik je najbolesnija stvar koju sam video u nama poznatom univerzumu ...to nije za preporuku ..to je za dobijanje zatvora...

 

by the way i 120 dana sodome nije losh ...malo je prljav ..odvratan .....zao ..ali thats what its all about these days ...isn't it..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...