Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

A je l nekao the HUnted, sa del torom? Kada lik zakucava Slobinu sliku u dzamiji? Srbe glume Hrvati... icon_da.gif Nemam pojma kako je to izaslo na trziste... icon_smile.gif

Taj film je jedno teshko govno..jedino shto mi se dopalo u tom film je ona borba nozhevima na kraju filma....sve ostalo je pukeface.gifpukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni П deluje kao lep filmic icon_smile.gif))))))))))

 

3 puta sam u toku filma prokomentarisao de vuche na REkvijem za snove iako su me osporavali. Na kraju sam na nekom budjavom omotu rekvijema prochitao "Od rezisera kultnog filma Pi " hahahah

 

 

 

Requiem for a dream, Pi, Pirenom Carmen icon_smile.gif

sve vrh do vrha

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pi je jedan od filmova koje kad sam odgledao pomislio sam kakvo sranje, obrisao ga sa harda, a narednih 3 dana nekoliko puta na dan hvatao sebe kako razmisljam o tom filmu... posle sam se iscimao da ga ponovo nabavim i sad je ponosni clan moje kolekcije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlozi...Quills, Ubistva u svetu radija, Serpents kiss, Helen of Troy, Mickey Blue Eyes, Velvet Goldmine, Maverik, Sleepers, Eni, Mnogo buke ni oko cega-Sekspir, kao i Hamlet, i onaj film sa Merilin u kome je luda za dijamantima kako li se zove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj film je jedno teshko govno..jedino shto mi se dopalo u tom film je ona borba nozhevima na kraju filma....sve ostalo je pukeface.gifpukeface.gif

Ma kako da nije govno... nemam pojma kako je uopste izaslo u javnost. Pa zaboga, Slobina slika?! I ona mala shiptarka... daj bre ljudi, bzvz...najvise volim kad Ameri tako dodju da naprave pricu o nekim dogadjajima koji su se odigrali u zemljama za koje nisu ni culi...mislim da je americhki film...mislim, ko bi drugi mogao da napravi takvo sranje? icon_uhoh.gif

 

Nozevi? Ne setjam se. Valjda posle svega sam obnevidela od shoka... pogledatju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo vec kod tog, BEHIND ENEMY LINES...dugo nisam pogledao film u kome yankee bastards vise seru po nama...eventualno BAD COMPANY... mislim glupi srpski negativci sa JEBENIM CRVENIM MARAMAMA OKO VRATA... You should never underestimate the predictability of stupidity.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E taj film je chak i gori od ovog The Hunted....The Hunted sere po Srbima samo u prvih 20 minuta filma dok Behind Enemy Lines sere po Srbima celih sat i neshto vremena :no:  :no:

ja imam taj hunted sa nasim prevodom (ovo sve prica kao americki komandant vojnicima; pretpostavljate da prevod baš i nije najverniji):

 

{1886}{1979}ÐAKOVICA, SRBIJA|12. MART 1999

{1999}{2110}Srbi su upali u šiptarsko selo|i tamane svu gamad koju zateknu.

{2126}{2248}Rat je tek počeo. Srpski|komandant je u onoj džamiji.

{2262}{2334}Ovo je treće leglo|uništeno za nedelju dana.

{2341}{2422}Treba da nađemo|i ubijemo tog junaka.

{2429}{2563}Krenućemo pod zaštitom|kukavičkog vazdušnog napada NATO.

 

B)

Edited by Haralampije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...