Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

icon_da.gificon_da.gif

Dejvid Linch je za to neprevazidjen a i Kronenberg ima nekoliko takvih uvrnutih filmova...pogledaj Kronenbergovog SPIDER-a icon_da.gif

Takodje pogledaj ako uspesh da nabavish MADHOUSE i FRAILTY.. icon_da.gificon_da.gif

MADHOUSE ima samo dobar naslov i to je sve.

Tipican horor film sa svim ocekivanim primjesama. Obicna glupost koja ne umije da zastrasi ni u jednom jedinom trenutku.

Ako hoces dobar horor, pogledaju Rozmarinu bebu.

 

I nije da pisem protiv tebe, ali ti izbor filmova nije bas najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gif

Pa prevrci ocima... Ocigledno nisi shvatio.

 

Anyway, odgledala sam Coffee & Cigarettes i jeste zanimljiv film. U filmu se pojavljuju: Iggy Pop, Roberto Benigni, Tom Waits, Cate Blanchett, Meg & Jack White(iliti The White Stripes) itd.

U jednom trenutku me podsjetio na Cekajuci Godoa, mada apsurdan je citav film. I vrijedi pogledati svakako. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film koji me je odusevio danas je USTVARI LJUBAV !!! Film je sranje sam po sebi ali mi se dopalo to sto su jebali kevu britanskoj vladi zbog ulagivanja Americi. Al to je u filmu uradio niko drugi do Hju Grant !!!!! Eeeee... Zbunjeni decko je napokon rekao nesto pametno biggrin.gif Imam osecaj kao da su napravili ceo film samo zbog tih par recenica koje on izgovara. Jel gledao ovo neko inace?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel se neko seca Poltergeista?Taj film mi je i dan danas super.

Inace da vas obavestim u narednu sredu u ponoc-provericu koji bese kanal,daje se ekranizacija mojih omiljenih ORKANSKIH VISOVA i to sa Ralph Finesom u gl. ulozi....Godinama zelim da gledam ovaj film,a Ralph koga obozavam u Onjeginu je prosto idealan za ulogu Hitklifa.Znaci ne dolazim u Voodoo ni pod razno ove srede...can't wait!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film koji me je odusevio danas je USTVARI LJUBAV !!!

Ko nam se to primio...ccc icon_razz.gif

Elem, ono sto bih ja zelela da preporuchim jeste Trinaest, o americhkim tinejdzerkama, brutalno... no.gif

 

A naravno tu su i Dreamers i takoooo... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najinteligentniji dijalog u AVP-u je ;

 

Alien: "grrrrrrrrr"

Predator: "wwhhhhhhaarrrrghhhh!!!!"

Alien: "sqqqqqaaaaaaakkkk!!!!"

 

SPLAT! TRAS! BLJUĆ!

 

icon_smile.gif

PA ako ne volish MARSOVCE I PRDATORE

ti nabavi

GLUPAN I TUPAN!!!

icon_smile.giflaugh.gifbiggrin.gificon_smile.gifbiggrin.gificon_smile.gifbiggrin.gificon_smile.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zezaj zezaj...

'Otju 'Otju laugh.gificon_razz.gif

user posted image

Smesan mi je do bola...okay, mislim i u 4 vencanja i sahrana je ok (vise-manje) ali ne volem ga bree...ali ga zato vise volim od Kuchera prokletog no.gif

user posted image

 

LJUDI ZABOGA, je l gledao neko Trinaest?

user posted image

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel se neko seca Poltergeista?Taj film mi je i dan danas super.

Inace da vas obavestim u narednu sredu u ponoc-provericu koji bese kanal,daje se ekranizacija mojih omiljenih ORKANSKIH VISOVA i to sa Ralph Finesom u gl. ulozi....Godinama zelim da gledam ovaj film,a Ralph koga obozavam u Onjeginu  je prosto idealan za ulogu Hitklifa.Znaci ne dolazim u Voodoo ni pod razno ove srede...can't wait!!!

Jao sad me podseti na jedan zestok film sa Ralf Fajnsom... odvija se za vreme drugog svet. rata u Londonu ... ne mogu nikako da se setim kako se zove ... nije engleski pacijent...

 

Film koji me je odusevio danas je USTVARI LJUBAV !!! Film je sranje sam po sebi ali mi se dopalo to sto su jebali kevu britanskoj vladi zbog ulagivanja Americi. Al to je u filmu uradio niko drugi do Hju Grant !!!!! Eeeee... Zbunjeni decko je napokon rekao nesto pametno  Imam osecaj kao da su napravili ceo film samo zbog tih par recenica koje on izgovara. Jel gledao ovo neko inace?

 

Gledala sam ja i taj deo me je stvarno iznenadio. Nisam znala da postoji uopste takva struja u Engleskoj. Pohvalno za njih u svakom slucaju.

Edited by IRA

Share this post


Link to post
Share on other sites

grant je odlican u extreme mesaures sa dzin hekmanom i sarom dzesikom parker..

 

btw, ko nije gledao transporter taj ne zna sta je film! biggrin.gificon_da.gif

 

jebes james bonda, ovo je genijalno.. biggrin.gif

 

Jason Statham - od cadzavih dvocijevki do snecha.. ovo je jos bolje.. znaci, glumac mi je IDOL biggrin.gif genijalan lik. icon_da.gif

 

user posted image

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snatch

Kill Bill

4 sobe

Sin city

Petparacke price

Mrznja

Paranoja u Las Vegasu

 

Tarantino je najbolji reziser. Inace, volim i filmove Vudi Alena koji se svode na ismevanje Americke inteligencije. Horor je super zanr, ali u poslednje vreme retko kad naidjem na neki dobar. Zato preporucite nesto......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...