Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

danas sam gledala million dollar baby a vec mesecima ga imam na kompu. mislila sam da je shit.

iznenadila sam se skroz. prelep je, apsolutno tuzan, potpuno neocekivan kraj... zamalo zaplakah kad joj je pala u ringu na ono sranje...

meni se svidela "plaza"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo,dobro je rekla."ljudima ili se svidja (što je dobro) ili je ne podnose (što je loše)" dok je kod tvog u oba slučaja loše i nikome ne može da se sviđa. laugh.gif

 

 

Lično...meni je ok film. Ne volim DiKapria i ne smatram ga za dobog glumca iako se trudi. Film mi se jedino sviđa zbog psihotičnog Roberta Carlyle-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како ми обрисаху тему за кинески филм Бицикл, оставићу овде коју информацију о истом.

Филм (у оригиналу 十七岁的单车) је из 2001., а у главним улогама су Лин Куи и Бин Ли. Ова драма не представља само пуко јурцање за украденим/купљеним бициклом...

Бива на ТВ-у, па ко налети, може и да погледа.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudima ili se svidja ili je ne podnose. meni je bolesna na neki svoj zanimljiv nacin icon_mrgreen.gif

je li gledao neko francuski film "doberman"? icon_mrgreen.gif

Gled'o ja. Onako nije los, nije mi ostao bas duboko u secanju, sto bi nekako znacilo da nije mnogo dobar, ali secam se da je dosta brz i da mi se svidja kako je uradjena kamera.....

 

Od francuskih filmova mnogo je dobar La Haine (aka Haite, aka Mrznja).... a i Irreversible je isto odlican film, samo sto je mnogima odvratan, ali valjda jedan od prvih koji su uradjeni "od pozadi".....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Irreversible je isto odlican film, samo sto je mnogima odvratan, ali valjda jedan od prvih koji su uradjeni "od pozadi".....

Irreversible ima dosta jednostavnu, da ne kazem smor, radnju ali taj 'unazadni' kont popravlja utisak...i naravno Monica Bellucci icon_biggrin.gif

 

ona scena u GAY baru je odlicna

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Predlažem Π (Pi). Odličan crno-beli film, aphex twin soundtrack itd.

 

Dobar mi je onaj film kada onaj matori kineski kuvar izgubi osećaj

za ukus pa ne ume unucima da napravi jelo. Genijalan film, nema

naročitu radnju što ga čini još većim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlažem Π (Pi). Odličan crno-beli film, aphex twin soundtrack itd.

Dobar je film, samo sto su ga mnogo usrali na kraju!! Da se drugacije zavrsava, tj da su smislili nesto bolje, bio bi odlican!! Pri tom ne mislim na to sto je sebi burgijom izbusio glavu, to je mnogo dobra ideja, koju ranije nisam video.... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...