Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Ko nije neka obavezno odgleda The Machinist sa Christian Bale-om. Xtra film, plus mozete videti koja je razlika izmedju Bale-a u tom filmu i Bale-a u Batman Begins. Znaci neverovatno...

odlican film. preporuka i sa moje strane.

 

inace, bila je prica (mislim u Sok Koridoru) o tome da je sam Bale insistirao na dodatnom gubljenju kilaze, sto mu, naravno, ekipa nije dozvolila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm...kada smo ves kod Plan 9...da li neko (ko ga je gledao) veruje da je moguce ono o cemu je Eros pricao, da se podele cestice sunca 'n' shit? Ja imam 0 pojma iz fizike, pa ako sam upravo rekao nesto neopevano glupo, feel free to point yer finger at me and laugh ur ass of.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dracula,the dark prince.... prica o zivotu drakule pre nego sto je ,navodno, postao vampir... film je odlican.... icon_da.gif a glavni glumac.... icon_redface.gificon_mrgreen.gif

Filmovi o vampirima i slicnom su sve losiji u poslednjih desetak godina.Ne mogu da se setim da li mi se posle Kopolinog Drakule i Intervjua sa vampirom neki svideo.Izuzev filma "Emrace Of The Vamire"ali samo zbog Alysse Milano,koja se skida svakih pet minuta u filmu.

Po meni najbolji su filmovi radjeni u Hammerovom studiju.Vampire Lovers,Horror Of Dracula,Twins Of Evil...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam,ocekivao sam vise....

 

ali to je sam subjektivno misljenje pivopije.gif

 

@Jason jel imas jos nekog tako OLD-SCHOOLa tipa "PLAN 9"??

Pa naravno bre...

Meni se film mnogo dopao... Drug mi ga je preporucio prije tacno godinu dana, a ja odgledala relativno mnogo kasnije... I odusevila se...

Nevjerovatno mi je to koliko je taj covjek smrsao...U filmu je imao svega 60 kg.... Zapravo i manje,jel?

Jezivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno bre...

Meni se film mnogo dopao... Drug mi ga je preporucio prije tacno godinu dana, a ja odgledala relativno mnogo kasnije... I odusevila se...

Nevjerovatno mi je to koliko je taj covjek smrsao...U filmu je imao svega 60 kg.... Zapravo i manje,jel?

Jezivo.

ponovo kazem, njemu full respect, to je glumac koji je zasluzijo svaki dolar kojim je placen!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam,ocekivao sam vise....

 

ali to je sam subjektivno misljenje pivopije.gif

 

@Jason jel imas jos nekog tako OLD-SCHOOLa tipa "PLAN 9"??

Trebali bi da mi stignu Cabinet Of Dr. Caligari (1920) i Dracula (Bela Lugosi), a imam i Metropolis (1927), Return Of The Living Dead 1,2 (prilicno dobar) ekcetra...

 

Mada nemam vise nijedan Wood-ov film...

 

Imam par horora iz '60 i '70 koji su vrlo retki (Devil's Nightmare, God Told Me To, Setan's School For Girls...)

 

Takodje preporucujem svima da pogledaju House Of The Dead. Jedan od najsmesnijih filmova svih vremena.

 

Imam jos dosta filmova, ali me mrzi da pravim listu...mada cu izgleda morati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...