Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Ko glumi u Mrznji ??? Ove ostale filmove sam gledao al za Mrznju stvarno nisam ni cuo icon_redface.gif

Pa, nema poznatih glumaca (meni barem), Mrznja je francuski fim. Crno-beli je i skroz istripovan. Pogledaj.

 

E, a da li neko kojim slucajem zna kako se zove jedan horor? Mnogo je star, recimo iz 60ih god, radnja se odvija u nekom zamku, nema puno morbidarija, ali face onih ljudi su samo tako jezive.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao davno. Fino, pouchno. Deca cu zlo.

Jes', gadan je film. Jebote, trinaest. Ne navaljujem, samo pitam, dobila na dvdu konacno pa sam nesto sretjna. Ali draze mi jer sam dobila divnooooog McGregora u notjnom chuvaru ! icon_mrgreen.gif

 

Naj Naj scena, kad mu(McGregoru) cica drka u restoranu, on vristi i svrsava (tako je cute u toj sceni:wub:) a James umire od smeha.... obozavam taj deo icon_da.gifmusik20.gif

 

btw, ko nije gledao transporter taj ne zna sta je film! biggrin.gificon_da.gif

Odlican je film, zaista. icon_mrgreen.gificon_cool.gif

 

Jason Statham - od cadzavih dvocijevki do snecha.. ovo je jos bolje.. znaci, glumac mi je IDOL biggrin.gif genijalan lik. icon_da.gif

Slazem se potpuno. I ja ga bas bas gotivim. Svuda valja.Ma igra i u Italian Job-u, ili sam poludela? Mislim da nisam. icon_confused.gif On je skroz stvoren za obozavanje. Odlican lik, odlican glumac. Super akcenat. mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, igra i u italian job..

 

 

 

 

ali TRANSPORTER JE GeNiJALAN!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif ZABAVA LJUDI!

 

 

aaaa biggrin.gif

 

 

user posted image

 

user posted image

Aha, odlican je film. Dinamican al valja... laugh.gificon_mrgreen.gif Eh da, i ta cica je bas simpa i njih dvoje u paru su i vise nego zanimljiv par...hm mrred.gifmhihi.gif

 

Znam da mnogi likovi mrze taj film, ali sta mislite o Dreamersima? Bartoluchijev film? Kladim se da je sve smorio al ajde da pitam...

 

Sem njega...hm, koji li sam jos film imala na umu...

ah da! To Wong Foo, thanks for everything ! laugh.gif

Film u kome Patrik Svejzi i Vesli Snajps glume tranvestite?

Odlican je!

user posted image

Mislim, Patrik i ovaj tretji...hm, John Leguizamo, hm...pa ja mislim da je to Tuluz Lotrek iz Mulen Ruza ! huh.gifblink.gif Joj, je l mogutje? Moram da proverim...wow.... elem, njih dvojica jos i prolaze kao cice, ali Vesli Sanjps sa onim rucerdama i ramenima? FENOMENALNO ! mhihi.gif Super je film ! Ali stvarno... ali postoje ogromne predrasude zbog toga sto su tranvestiti u pitanju - znate ono, pedere kao ljudi vise-manje i razumeju ali tranvestiti su vetj too much... smor. Inace, film je extra, iako ima tupav naziv! mhihi.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kinichahau

NACIONALNA KLASA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To vam je budženi, odnosno frizirani film za sva vremena.

 

Savršeno, bez greške.

 

 

Ili još jedan bez greške - Bilo jednom u Americi - + - Dobar, loš, zao -

 

 

Ili ako ste za jedan vrlo lep film onda - Cinema pardiso -

 

 

 

..................itd pivopije.gif

 

 

 

 

ph34r.gif Bruce Lee uvek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogville Strashno mrachna kritika ljudskog drushtva...film koji mi je drzhao pazhnju tri sata bez prestanka.... icon_da.gif

 

Das Experiment film baziran na istinitim dogadjajima koji su se odigrali 1971 godine na univerzitetu u Stanfordu prilikom prouchavanja ponashanja ljudi u zatvorskom okruzhenju...kao shto mozhete pretpostaviti eksperiment je krenuo naopako chim je film snimljen po tome icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Das Experiment je filmcina a kad vec sprehenzi o dojc filmovima najtoplije preporucujem: Was Tun Den Brant ili tako nesto preveden je "Sta raditi u slucaju vatre" - taj mi se jos vise dopao od Experimenta...

 

A sto se Gie tice preporucujem da se odgleda i Foxfire (nije bas kao Gia ali je vrlo pohvalan - bolji od Original Sin if you know what I mean icon_biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

"sta raditi u slucaju vatre" je fenomenalan. uopste, nemacka kinematografija ne prestaje da me iznenadjuje. nazalost gledao sam malo nemackih filmova jer ovde uglavnom provladjuje holivudska produkcija (stancovani filmovi sa slavnim licnostima u glavnim ulogama icon_smile.gif ).

 

meni licno je "das experiment" malo bolji od "sta raditi u slucaju vatre", ima tu neku realisticnu notu, i prenosi "paniku" na gledaoca malo drugacije od "sta raditi u slucaju vatre". ipak, ta dva filma se bave razlicitim stvarima i treba ih oba pogledati. u svakom slucaju, dobri umetnicki filmovi se moraju traziti i retko se tako nesto moze gledati u bioskopu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...