Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

taj Heavy Metal crtani je kult, gledao sam ga josh kad sam klinjo biJo

 

nego, treba mi neki sajt na kom ima dota indijskih filmova, ne trazim neke kvalitene (umetnicke) indijske filmove, nego bas one obicne, ne mora bas Bolivud produkcija, ali tako nesto. neki ljubavni/romanticni filmovi or smtng like that. nije za mene, da ne bude zabune, neki lik mi trazio da mu nadjem neki sajt sa kog moze da skine takve filmove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

300 MB, mogu da zamislim na šta liči. Čekam da bude bolji snimak.

 

Film je u mkv formatu i nema nikakve razlike u dnosu na avi od 700MB, skines za 10min i gledas, imas i screenshot-ove na linku ako si gledao, a s obzirom da nije DVDrip ni BRrip ne vidim zasto bi skidao fajl od nekoliko GB. ja sam to stavio onako zato sto sam ja gledao sa tog izvora a imas i vecih fajlova samo potrazi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film je u mkv formatu i nema nikakve razlike u dnosu na avi od 700MB, skines za 10min i gledas, imas i screenshot-ove na linku ako si gledao, a s obzirom da nije DVDrip ni BRrip ne vidim zasto bi skidao fajl od nekoliko GB. ja sam to stavio onako zato sto sam ja gledao sa tog izvora a imas i vecih fajlova samo potrazi.

Tvoja rečenica "pojavio se gledljiv (koliko-toliko) simak" ne navodi na pomisao da ima i drugih, značajno boljih snimaka, samo zbog toga sam tako odgovorio. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Pa da se film zavrsio kako rade danasnji klisei

da otkriju ko ga je ubio, zasto i da je krenula sa Teardropom u personalnu venderu

film bi bio potpuno drugaciji.

 

Ovako ostaje misterija , sto je ok. Mozda tako treba i da bude.

 

Isto tako , pogledaj film No Country for Old man

glavni lik , good guy , snalazljiv , pametan , biva ubijen na 3/4 od filma

. Film je isto izbegao klasicni klise.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

9-movie-poster.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt0472033/

 

Upravo odgledah ovo, sasvim dobar animirani film sa postapokaliptičnom atmosferom koja nadomešćuje neke lošije trenutke u scenariju.

Glasovna gluma može da prođe, ali mi je odavno pun kurac glumaca koji su unajmljeni da rade glasove samo zbog toga što su poznati, malo njih ume da to zaista uradi i da da karakter i živost svom liku.

Edited by Uncle Lu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Ti ga ne preporucujes jer se film vrti oko picke , sto znaci da si gej. EMOsi vole picku , sto znaci da sam ja EMO.

 

2 jednacine sa 2 poznate.

 

Ti = gej

 

Emo = svi koji vole picku.

:mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahha ne razumes,naravno da treba da volis picku ali ne treba da se ponizavas i sebe da unistavas ne bi li te riba pogledala ili bila sa tobom,PONOS na prvom mestu.EMOSI su zaslepljeni jer su pickopacenici i uradice sve ne bi li dosli do picke jer su pickopacenici,kapiras?Ja ipak mislim da su vazniji moral i ponos.

 

PS. posle toliko dobrih preporuka ti si preporucio ovo,nemoj da razocaravas :P

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Rekao sam jako utripovan film a ne jako dobar film. Film je dobar , za mene suvise dubokouman i filofofski a za neke je master piece. ;)

 

Jako mi se svidja ona njegova cura Anna , ali ona od 15 godina ( pedofile ) :D

 

Ufff , dobro je , 89. je godiste :) + Odvratna je na ostalim slikama.

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu si pravu,odvalio bi je od kite! A to da je dubokouman to je malo vise diskutabilno,mozda jeste dubokouman ali postoje filmovi koji su vise povrsni ali mnogo inteligentniji nego ovaj,nije svako rodjen za umetnika,za mene ovo nije neko umetnicko delo koje treba da se "SHVATI" i slicno,gledljivo jeste ali nista vise od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film je odlican , samo sto su ubrzali sve , film traje ako se ne varam sat i 24 minuta.

 

A Elajdza Vud , tj 9 , uzasno iritira.

Ubrzali su još više, traje sat i devetnaest minuta. Mada, nekako mi se dopalo to, jer nisu sledili uobičajen koncept razvijanja radnje, nema duge peripetije. A definitivno su mogli da još prodube atmosferu, svi elementi su već tu.

 

Elajdža ide na kurac u svakoj ulozi, osim u "Try Seventeen" iako je i tu zbunjen kao guska u magli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Matori , a Sin City ? Najbolja , jer nije nista pricao :)

 

 

Inace , originalni film 9 je Shane Ackerov studentski projekat iz 2005. godine , tj kratki film od 11 minuta koju je Tim Burton uzeo u svoje ruke i samo prosirio pricu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...