Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Guest Administrator

Juce sam pogledao jedan od prvih filmova Robert Rodrigeza , Roadracers i mogu opusteno da kazem da mi je ovo jedan od najboljih early 90's movie.

 

David Arquette ( Dude ) je mladi talentovani rebel koji josh nije siguran sta ce radi od svog zivota.Voli muziku i brzu voznju.

Film ima i drame i komedije sto je meni dobitna kombinacija. Preporuka za sve Rockabilly fanove. Btw , Selma Hayek :):pivopije:

 

ROADRACERS_DVD_MOVIE.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt0111002/

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, meni je par puta izmamio osmeh, ali opet, meni ovo nije jedna od onih komedija gde se smejem kao lud, svidja mi pre svega atmosfera u filmu. Opusten je za gledanje, mada sam primetio da ga ljudi ili vole ili bas mrze. :haha:

Bez uvrede, ali jebeš komediju koja ti izmami par osmeha

 

http://www.imdb.com/title/tt0480025/

 

thisisengland.jpg

 

Ima mana film,ali sasvim solidno ostvarenje

[/quote

I više nego solidan. Baš me zanimaju na koje mane misliš?

 

The Talented Mr. Ripley

http://www.imdb.com/title/tt0134119/

 

The.Talented.Mr.Ripley.1999.720p.HDTV.x264-PoTuS.jpg

 

 

Fantastican triler. Mozda i najbolja uloga Met Dejmona u karijeri.

 

Ko nije gledao taj se zajebao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I više nego solidan. Baš me zanimaju na koje mane misliš?

 

 

Odnosi između drugova su neiskristalisani. Lik koji je 3 godine robijao zbog onoga Woody lika dolazi,ljubav samo takva između njih i zahvalnost zbog toga pada u vodu tek tako. Zatim, ostalo drustvo napušta Woody-a,dojučerašnjeg vođu u koga su se kleli,poslije 5 minuta govora koji je održao bivši robijaš. Imalo bi još toga,ali sad ne mogu da se sjetim. Ne kažem da je to nerealno,ali trebalo je tu tematiku više učiniti jasnom.

 

 

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je klasik, takve ne prave više. Šteta što je Tom Hanks omatorio toliko, najbolji je glumac. I šteta što je glumio u ovim Anđelima i Demonima umesto da je dobio neku bolju ulogu.

 

 

 

Gledao sam pre par dana prvi put tek 3:10 to Yuma. Nije me se dojmio, priča me nije kupila... Prenaivan je za moj ukus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scott Pilgrim

 

Ugasio sam ga posle pola sata, nisam mogao da verujem šta gledam. Valjda nisam bio u raspoloženju... Umesto toga gledao sam još jednom "How to train your dragon".

 

 

Nerviraju me više ti "geek based" filmovi sa dosta "modernog tinejdžerskog humora". A najviše od svega mrzim indi :haha:

Michael Cera mi je bio dobar jedino u Superbad...posle toga sam skontao da u stvari ima jednu te istu ulogu.

 

"Get him to the Greek" mi je bio sranje takođe...

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugasio sam ga posle pola sata, nisam mogao da verujem šta gledam. Valjda nisam bio u raspoloženju... Umesto toga gledao sam još jednom "How to train your dragon".

 

 

Nerviraju me više ti "geek based" filmovi sa dosta "modernog tinejdžerskog humora". A najviše od svega mrzim indi :haha:

Michael Cera mi je bio dobar jedino u Superbad...posle toga sam skontao da u stvari ima jednu te istu ulogu.

 

"Get him to the Greek" mi je bio sranje takođe...

 

+1

Bez greske!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan fim. Koliko god da sam sumnjao u Zombijeve rediteljske sposobnosti ranije, toliko me je razuverio sa "House Of 1000 Corpses" i nastavkom, ali i rimejkom "Noći veštica" i crtaćem "The Haunted World Of El Superbeasto".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan fim. Koliko god da sam sumnjao u Zombijeve rediteljske sposobnosti ranije, toliko me je razuverio sa "House Of 1000 Corpses" i nastavkom, ali i rimejkom "Noći veštica" i crtaćem "The Haunted World Of El Superbeasto".

Slazem se, samo jos nisam pogledao njegov rimejk Vestice, nesto mi se neda da ga pogledam. Kontam da ne moze docarati 'weenku iz '78.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan fim. Koliko god da sam sumnjao u Zombijeve rediteljske sposobnosti ranije, toliko me je razuverio sa "House Of 1000 Corpses" i nastavkom, ali i rimejkom "Noći veštica" i crtaćem "The Haunted World Of El Superbeasto".

 

 

Za ostalo sto je snimao ne znam kakvo je,verovatno je ok,ali njegov pokusaj rimejka Halloween-a je jedno od najgorih sranja ikada uradjenih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...