Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Bioskop takvud = najvece razocarenje u mom zivotu! Na "preporuku" princa sam otiso tamo ocekujuci dobar zvuk i sliku, a ono sto sam dobio je bila propast!!! Onoga ko je projektovao i montirao onu salu treba STRELJATI momentalno!!! Slika je (bukvalno) ko kamerom u bioskopu, cak se i prevod jedva video, a za zvuk mogu slobodno da kazem da bi se bolje culo preko nekih niskobudzetnih mono zvucnika iz 1950te! Visoki tonovi = 0 Niski tonovi = MINUS 1000! Znaci nijednu naznaku bass-a ili nekog woofera nisam ni cuo, a kamoli osetio! Film koji sam gledao je bio ovaj novi resident evil, njega sam namerno hteo da gledam ocekujuci lude zvucne i vizuelne efekte... Inace film je golo govno, ne preporucujem ga nikome... Da je barem bio iole normalan zvuk, mozda bi i uspeo malo da se udubim u njega, ovako sam samo kvario oci i usi! UZAAAS!!!

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Juce sam odgledao Wall Street. Pristojan nastavak ,jedino mi zao sto Majkl nije bio glavna figura u filmu.

 

 

iznenadilo me sto se Carli Sin pojavio u jednoj sceni

 

 

wall-street-money-never-sleeps-poster.jpg

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Treba da postoji opcija da se na svaki Princov posto moze dati dupli minus a ne jedan.

 

Btw , juce sam pogledao Experiment.Film je onako ,solidan.Skinucu originalu verziju.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam odgledao Wall Street. Pristojan nastavak ,jedino mi zao sto Majkl nije bio glavna figura u filmu.

 

 

iznenadilo me sto se Carli Sin pojavio u jednoj sceni

 

 

wall-street-money-never-sleeps-poster.jpg

 

Juce sam i ja poceo da ga gledam..al film je toliko komplikovan i zamoran da sam morao da batalim. moracu bolje da se pripremim za ovakav tip filma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Juce sam i ja poceo da ga gledam..al film je toliko komplikovan i zamoran da sam morao da batalim. moracu bolje da se pripremim za ovakav tip filma.

 

Ako si bankar ili broker nije komplikovano. :D Ja nisam ni jedno ni drugo pa sam pogledao film prvenstveno zbog Gordon Geka.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

ma kapiram sve radnje oko toga, ali je film brz, teme, scene i dijalozi se smenjuju nenormalno brzo i bas treba biti fokusiran. dacu mu sansu malo kasnije ;)

 

Isti problem sam imao sa Inception, mislim da ga imam i dalje :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ne mozes sad rec da se zajebu svi ratni filmovi.

 

A 0th company mi dodje kao ruski Full metal jacket.

Taman posla, ali meni je definitivno na prvom mestu jer je atmosfera istinska do koske, odlicna gluma, muzika... Ima dobrih filmova da ne navodim, ali brdo sminke i namaza sa sve efektima ne moze prici jednoj napacenoj ruskoj faci u ovom filmu. Pogledaj ako nisi takodje ruski Come and See iz 1985. cini mi se da ga je neko preporucivao ovde... Film zajebo Sindlera (listu) koji mi je u top pet ratnih filmova. Pusti neki naslov ako imas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw , juce sam pogledao Experiment.Film je onako ,solidan.Skinucu originalu verziju.

 

Ne zuri sa originalom,ne propustas mnogobiggrin.gif ja sam gledala originalnu verziju u nadi da ce biti bolja,ali mi se nije svideo film...mozda zato sto sam gledala obrnutim redosledomicon_da.gif sve u svemu slobodno preskoci...sad,ako imas bas veliku zelju da odgledas film,ti gledaj.

U suprotnom,bolje gledaj za to vreme neki drugi film.

 

Jel gledao neko Devil mozda?valja li sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman posla, ali meni je definitivno na prvom mestu jer je atmosfera istinska do koske, odlicna gluma, muzika... Ima dobrih filmova da ne navodim, ali brdo sminke i namaza sa sve efektima ne moze prici jednoj napacenoj ruskoj faci u ovom filmu. Pogledaj ako nisi takodje ruski Come and See iz 1985. cini mi se da ga je neko preporucivao ovde... Film zajebo Sindlera (listu) koji mi je u top pet ratnih filmova. Pusti neki naslov ako imas.

Preporucivao ja Come and see (izmedju ostalih). Idi i smotri, tako se bjese zove u oridjinalu. Filmcina, a kako je gadan onaj mali retard sve mu prosto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...