Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Guest Administrator

Dakle vegeta , cuo si sta ljudi misle o filmu. Mora da nesto nije u redu sa tvojim ukusom cim imas i taj avatar :P

 

Gluma , gde je gluma ? Pa vise trce skacu i vriste nego sto glume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok onda ce ovaj film dobiti oskara za dobar zvuk. Imam BR , imam 22 inchi monitor i imam 2.1 ozvucenje. To je sasvim dovoljno da kazem da pored "zvuka i slike" koji su tebi tako awesome , da je film sranje.

 

I ti mi nisi rekao zasto je film dobar ,nego si citirao tvog drugara :)

To sto ti imas nije dovoljno ni za sta, veruj mi... A film je dobar bas zbog zvucnih i vizuelnih efekata, zato sam i uzivao u njemu tolko, da je imao i dobru pricu pored toga, to bi bio bonus i uzivao bi jos vise. Slazem se da su pravi filmovi prvenstveno odlicni zbog price i glumaca, al povremeno je dobro zabaciti se i uzivati u efektima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Ok, ne svidja ti se film, hajde ga sad ostavi na miru. :haha:

 

Ej ti ....poslacu Vozda poganog na tebe nemoj da branis coveka :)

 

Dobro , tvoje misljenje. :)

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledah.dooobar

 

takodje i vojna moze proci od slicnih ruskih

Meni je Voyna bezveze. Razocaralo me kako je film ispao, obzirom da ga je rezirao Balabanov(Brat mi je npr. dobar film). A 9th company je kvalitetan film, sad sam se malo bacio na filmove koji se bave ruskim ratovima u Ceceniji i Afganistanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Juce sam gledao Salt, neverovatno glup film. Ne znam sta je andjelini da prihvata ovakve uloge.

 

A pre toga sam poceo da gledam Perfume i nisam ni izdrzao 20 minuta. Mozda nisam izabrao dobar trenutak za gledanje. Dacu mu jos jednu sansu kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest милка зоофилка

добар је Fierce People у ком се појављује, тешка драма са фабулом латино сапуница. погледати... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 rota aka. 9th Company (2005)

http://www.imdb.com/title/tt0417397/

 

MV5BMTI3NjczMjA3MV5BMl5BanBnXkFtZTcwNTQ1MzgyMw@@._V1._SX214_CR0,0,214,314_.jpg

 

Rusko-finsko-ukrajnski film o ratu u Afganistanu (SSSR vs. afgani). Baziran na nekim istinitim dogadjajima, ovaj film se bavi tematikom o kojoj nismo imali prilike mnogo da vidimo i cujemo.

Moja preporuka za sve one koji vole ratne filmove, jer je bas dobro odradjen.

Preporuka broj 1. Zajebite sve ratne filmove sto ste do sada gledali!

 

2012? Ne vredi komentarisati to smece od filma.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno!!!

 

Elem,gledah neki ocajan do kurca film pre mesec dva je bio na pinku.

 

sa rusima manijacima koji gaze nekog avganistanca tenkom pa ovi avganistanci jure ruse koji su u tenku.

 

pa sutnu rusa pa on sa avganistancima juri ove ostale u tenku.koji kurac od americke propagande.ako znate koji film je recite cisto da bih mu dao keca na IMDB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo je to tek neopjevano sranje :haha:

 

Sjecam se davno da sam gledao 2 filma - jedan rusko-talijanski, Mikele Placido glumi nekog ruskog oficira/tenkistu u Agfanu (na pocetku je scena obrezivanja nekog malog mudzahedinosa, kakav kult). Drugi film je o cecenskom ratu, zarobe ruske vojnike i onda ide kao peglanje sto ce sa njima itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjecam se davno da sam gledao 2 filma - jedan rusko-talijanski, Mikele Placido glumi nekog ruskog oficira/tenkistu u Agfanu (na pocetku je scena obrezivanja nekog malog mudzahedinosa, kakav kult).

http://en.wikipedia.org/wiki/Afghan_Breakdown

Edited by Marko Bulat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...