Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Guest милка зоофилка

road је катастрофа жива, moon ми се не скида... а можда га и скинем ако нађем за сходно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u proteklih nedelju dana gledao sam tri holivudska filma i bioskopu:

Moon (2009)

Road (2009)

Stone (2010)

..i sva tri su toliko losa i smorna da ih nikom ne bi preporucio da pogleda.

Stone toliko los?Nisam ga jos ogledala,al' sam ocekivala da ce film biti odlican...pf,sranjeicon_sad.gif

 

 

simpatican film skroz

http://www.imdb.com/title/tt0384680/

B00005JNTJ.01.LZZZZZZZ.jpg

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra ideja i zamisao ali zanimljivo za gledati samo prvih pola sata. Kasnije su udavili

Sličan je utisak kod mene. Zanimljivo je kada se uvedu sve fore i zajebancije, uplivi efekata iz igara i tako to, ali kada se to sve vidi u prvoj polovini filma, nekako film ne drži toliko pažnju. Nekako sam očekivao da se ubaci još koja fora do završetka filma i pitao sam se šta će to biti. Na kraju, dobar deo zanimljivosti filma čine upravo akcione scene i dojajni efekti, a ne priča.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Moon predobar film, bio mi je najbolji film iz prošle godine.

 

gluma je odlicna, priznajem. sa druge strane, premisa je slaba (klonovi, usadjivanje pamcenja... yawn; trecerazredni sf; ako ces vec imati sf premisu onda se potrudi da lici na nesto). simbolika je vrlo providna (kao solaris za decu i tinejdzere) i razvoj postaje previse predvidiv posle prve trecine i u sustini nista se do kraja ne desava sto bi ostavilo neki jaci utisak na gledaoca. ja sam bio zaspao malo cak u toku projekcije :haha:

sa vizuelne strane, film mi je veoma slab, scenografija, lokacije itd su mi na nivou neke bledunjave tv serije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Odgledao sam "Chloe". Liam Neeson mi postaje omiljeni glumac , fantasticno glumi i ima unikatan glas ( pozajmljivao je glas za Fallout 3 )

 

Film je dobar , svakako cu ga zadrzati u kolekciji i pogledati sto vise njegovih filmova.

 

12646.jpg

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

@admin i ujka lu

 

Pa to je po stripu rađeno, zato i jeste takav film. :)

 

Odgledah Inception, odlican je :pivopije: Jedino me zanima, da li je ova slika montirana iz filma?

Inception-Macros-Funny-inception-2010-14243125-395-600.jpg

Video sam je 100 puta pre filma ali je nisam primetio i u samom filmu...

 

Ja mislim da to nije iz Inceptiona, već iz Shutter Islanda, možda grešim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je svima očigledno da je film rađen po stripu, nije neka mudrolija shvatiti odakle sve te akcione zezancije i potezi. ;)

Film jednostavno do kraja nije toliko zanimljiv, jer se dobre fore ispucaju negde do polovine filma, a posle toga se samo ponavljaju.

Edited by Uncle Lu

Share this post


Link to post
Share on other sites

подмукли прдеж у ГСПу је пре у стању да ми измами осмех него ово.

 

Sta znam, meni je par puta izmamio osmeh, ali opet, meni ovo nije jedna od onih komedija gde se smejem kao lud, svidja mi pre svega atmosfera u filmu. Opusten je za gledanje, mada sam primetio da ga ljudi ili vole ili bas mrze. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...