Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Guest Administrator

# 4 na IMDB top 250. 2 puta sam ga gledao. Sjajan film ,malo komplikovan , treba ga gledati vise puta da bi shvatio neke stvari. posebno bih pohvalio muziku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Imas li linkove za neki pristojan snimak?

 

Ne. Nema josh dobrog snimka. Ja sam ga gledao u bioskopu. Jedino da sacekas da eventualno izadje R5 kvalitet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Kakve veze ima Winter's bone sa papucarstvom ? :)

 

nisam još gledao, ali piše da je drama i da ga je režirala žena :)

 

 

 

Što se tiče preporuka, Jonah Hex i RED su simpatični filmići, nisu preterano poučni ali nisu dosadni.

 

 

Ja čekam preporuke za Winter's Bone i Black Death, oba mi zvuče kao veliki klišei o mračnim ruralnim siromašnim krajevima ili o mračnom srednjem veku, vidim žali se i Novaliis na svoje pagane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

blackdeathposter.jpg

Nije loš, odgledah ga skoro. To što se Novaliis žali na pagane je malo pogrešan stav, ipak su tako prikazali samo jednu osobu (da ne kvarim sada ljudima koji nisu gledali).

 

# 4 na IMDB top 250. 2 puta sam ga gledao. Sjajan film ,malo komplikovan , treba ga gledati vise puta da bi shvatio neke stvari. posebno bih pohvalio muziku.

Takva pozicija na listi je imbecilnost, IMDB ne može da služi kao merilo kvaliteta novih filmova, hype čini svoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Nije loš, odgledah ga skoro. To što se Novaliis žali na pagane je malo pogrešan stav, ipak su tako prikazali samo jednu osobu (da ne kvarim sada ljudima koji nisu gledali).

 

 

Takva pozicija na listi je imbecilnost, IMDB ne može da služi kao merilo kvaliteta novih filmova, hype čini svoje.

 

Pa dobro , ja mislim da je film medju top 10. A zasto je shawshank redemption na 1. mestu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro , ja mislim da je film medju top 10. A zasto je shawshank redemption na 1. mestu ?

 

Zato što je svaka šuša glasala za taj film. Zato meni ocene na IMDB-u neku igraju neku preterano znacajnu ulogu. Desavalo se da filmvi sa ocenama ispod 4 budu vrhunski, a oni sa devetkama da su odvratni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al si se ti matori uhvatio za mainstream hahah,i Dragonballz je manistream pa je i dalje opasan anime,death note je isto mainstream pa je takodje jedan od najboljih anime realno gledano,to se moze reci i za neke filmovi mrzi me sad da nabrajam ali evo primer i za seriju Only Fools And Horses,cist mainstream bejase a jedna od najjacih serija ikad,nista to ne mora da znaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A posto je mejnstrim mahom sranje ili vec vidjeni fazon ne verujte tim ocenama. Ja pogledam rivjuove pa onda odlucim kome da poverujem. Ne mozes nikada bas sa sigurnoscu oceniti, ali moj postotak je zadovoljavajuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al si se ti matori uhvatio za mainstream hahah,i Dragonballz je manistream pa je i dalje opasan anime,death note je isto mainstream pa je takodje jedan od najboljih anime realno gledano,to se moze reci i za neke filmovi mrzi me sad da nabrajam ali evo primer i za seriju Only Fools And Horses,cist mainstream bejase a jedna od najjacih serija ikad,nista to ne mora da znaci...

 

Only Fools And Horses nije mejnstrim nego kult i deo opste kulture. Cuti kad nista ne znas. :mhihi:

 

Dragonballz je mejnstrim u Japanu i medju gejmerima dok kod nas za to zna veoma malo ljudi. Ko ovde zna sta su Anime? Par zaludjenika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazem ti velika je razlika izmedju KVLT-a i mainstream-a to sam rekao na temi sisanje to sam samo pojmio neke stvari posto je Vuvuzela napao Maidene na Sisanje temi heheh :)!Ja na Maiden gledam isto kao na Mucke u domenu serija ili kao na Star Wars u filmovima,dosta fanova ali zna se i zasto.

 

PS.

ANIME SU ZAKON!

A za OFAH sam rekao da BEJASHE MAINSTREAM a sada vec KVLT :P

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...