Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Odlican je Bejl glumac,samo je retko dobijao uloge u kojima je to mogao i da pokaze na najbolji nacin,kao sto je u Masinisti,Psihu...eventualno Prestizu.

Mada,ima vremena.

Može se reći da je delimično on odgovoran za to, jer dosta bira gde će da učestvuje, ne želi da prihvati ulogu koja njemu nije zanimljiva. Voli čovek izazov, valjda je to odlika dobrog glumca. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Može se reći da je delimično on odgovoran za to, jer dosta bira gde će da učestvuje, ne želi da prihvati ulogu koja njemu nije zanimljiva. Voli čovek izazov, valjda je to odlika dobrog glumca. :da:

 

Istina , nije kao da su svi filmovi koje je snimao bile njegove ponude. Sigurno je imao puno ponuda za razne filmove ali on je taj koji na kraju bira da li ce ili nece glumiti.

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

It's not like

Nije kao da

 

Na to su nam profesori jezika skretali pažnju u srednjoj - ne prevodi tuđe konstrukcije na svoj jezik. :da: Morao sam da spomenem, nekada i ja kažem tako nešto. ;)

 

 

Navika , druže , navika.

 

Sad bolje da kažeš nešto u vezi American Psycho :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onom ko je procitao knjigu film je sranje. Sve sto valja je preskoceno i nema ni jedna strasnija scena. Taman kada treba da vidis masakr to preskoce. Sve sto bi stvarno trebalo da sokira ljude je izostavljeno. Film kao film nije los, ali kao film koji je radjen po knjizi je veliko sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Pa matori , mislim da film ne bi izasao nikad ne veliko platno ako bi to uradili.

 

Reci mi neki film koji je dobro uradjen po knjizi. Uvek ce da ga skrate .

 

kad smo vec kod Knjiga. Kad krene da duva vetar, kada se grane lome , kada pljusti kao iz kabla i kada biste samo bili uvuceni pod cebe uz topli caj ovo je film za pogledati :

 

the_road_poster02.jpg

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onom ko je procitao knjigu film je sranje. Sve sto valja je preskoceno i nema ni jedna strasnija scena. Taman kada treba da vidis masakr to preskoce. Sve sto bi stvarno trebalo da sokira ljude je izostavljeno. Film kao film nije los, ali kao film koji je radjen po knjizi je veliko sranje.

 

ja sam odusevljen i knjigom i filmom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

The Road sam planirao da odgledam ali nisam bio siguran kakav je, sad nabavljam sigurno. Cim neko preproci film, ne bi trebao da je los. :haha:

 

Post-Apokalipticna Drama/Triler

 

Meni se toliko svideo da sam ga pogledao 3 puta.

 

@Uncle lu

 

Ili "I'm simply not there" :D

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sto svi svrsavate na ovog Bejla. On je meni jedan obican seronja. Antipaticna faca, a omrzao sam ga od kada glumi Betmena. Taj pacoliki govnarko da glumi Betmena. Pa to je stvarno presmesno. Ako on lici na superheroja nekome taj nije normalan. U nedostatku pravih glumaca Holivud nam potura ove ispljuvke, a narod posto mu se to servira na kraju cak pocne i da ga obozava. O kuku lele. Odo da se obesim.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecom vi znate ko bi trebalo da je uspesan na osnovu sopstvenog iskustva u glumi, marketingu, radu i trudu...ili ne, samo kuckate po tastaturi i pametujete :)

Da se ne uvredite razumem da je to vas subjektivni dozivljaj i da svako ima pravo na misljenje. Samo preterujete, a nisam video predlozen kvalitetan film ( sem par klasika ) vec duze vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Srecom vi znate ko bi trebalo da je uspesan na osnovu sopstvenog iskustva u glumi, marketingu, radu i trudu...ili ne, samo kuckate po tastaturi i pametujete :)

Da se ne uvredite razumem da je to vas subjektivni dozivljaj i da svako ima pravo na misljenje. Samo preterujete, a nisam video predlozen kvalitetan film ( sem par klasika ) vec duze vreme...

 

the road ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...