Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

ako je to primer neverovatne borilačke scene definitivno ću ga propustiti...

sa druge strane, Jip man ima odlične borbe i finu priču, baziranu na nekim istorijskim činjenicama ali istorijski potpuno netačan... :D

 

 

Zapravo i nije, ali to je jedino sto sam na brzinu nasao na youtube-u.

Ono sto mi se svidja u filmu jeste i sto su mnogi udarci prilicno pravi, da ostavljaju modrice i sl. Ima par scena u filmu koji su veoma zanimljivi, vidi se da je radjeno bez efekata, da glumci zaista skacu i ubijaju se. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je Ip Man. Izišo je treći deo, nisam ga još pogledao.

 

Malopre sam odgledao Centuirion-a. Film varira od vrlo dobrih scena borbe do vrlo loše priče

i scenarija. Mislim da je mogla priča da bude malo bolja...

 

E da, ogledao sam pre neki dan i Prince Of Persia i oduševio me je što se tiče specijalnih efekata i načina snimanja nekih scena. Mislim pre svega na one fore gde kamera leti po gradu, penje se i spušta. Sve u svemu nije tako loše kako je moglo biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je Ip Man. Izišo je treći deo, nisam ga još pogledao.

 

Malopre sam odgledao Centuirion-a. Film varira od vrlo dobrih scena borbe do vrlo loše priče

i scenarija. Mislim da je mogla priča da bude malo bolja...

 

E da, ogledao sam pre neki dan i Prince Of Persia i oduševio me je što se tiče specijalnih efekata i načina snimanja nekih scena. Mislim pre svega na one fore gde kamera leti po gradu, penje se i spušta. Sve u svemu nije tako loše kako je moglo biti.

meni se ni drugi deo jip mena nije dopao, treći neću ni gledati :D

 

prince of persia je generalno lep samo sam pizdeo na nekim kliše scenama, najviše na onoj hiljadu puta viđenoj kada on viseći na litici hvata nju u padu... ali holivud je to, neće valjda da smišljaju nove fore, još ni milion filmova nisu snimili sa ovim starim...

 

 

pic.jpg

 

 

spojleri, brate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, ma slabo sam i obraćao pažnju na te stvari. To je ono što je moralo biti po defaultu. Ima naravno i dosta rupa u priči al' nisam ni očekivao ništa što se toga tiče. Sa vizuelne strane sam ipak dobio više nego što sam očekivao. Tripovi sa kamerom podsetili su me na Total War :)

 

E da što se tiče Eksperimenta, čuo sam da je original mnogo bolji. Nisam gledao ni jedan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledaj rimejk,neces se pokajati.Original je dobar,ali po meni,nikako bolji od rimejkano.gif

Sumnjičav sam prema američkim rimejkovima, godine iskustva su pokazale da najčešće ne vredi obratiti pažnju. Uglavnom je u pitanju to da je evropski reditelj na visini zadatka, dok američki prilagodi stvar Holivudu, dodajući klešeizirane i ljigave momente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...