Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Guest Administrator

Ja sam danas odgledao 2012 i skroz se odusevio. Ne pamtim kad sam tolko uzivao u nekom filmu. Al je to najverovatnije 90% zbog dobrog ozvucenja :rockdevil:

 

 

Monkey%20LOL.jpeg

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 rota aka. 9th Company (2005)

http://www.imdb.com/title/tt0417397/

 

MV5BMTI3NjczMjA3MV5BMl5BanBnXkFtZTcwNTQ1MzgyMw@@._V1._SX214_CR0,0,214,314_.jpg

 

Rusko-finsko-ukrajnski film o ratu u Afganistanu (SSSR vs. afgani). Baziran na nekim istinitim dogadjajima, ovaj film se bavi tematikom o kojoj nismo imali prilike mnogo da vidimo i cujemo.

Moja preporuka za sve one koji vole ratne filmove, jer je bas dobro odradjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

smesan si

 

Ajd mi sad stvarno reci zasto je film dobar ?

 

Dzon Kjuzak koji iritinatno vristi i koji 3 puta izbegava smrt za dlaku i to na slican nacin.

 

1. put kada su se vozali limuzinom : sve se rusi iza njih , ljudi padaju u beskonacni ambis , zdrade padaju na njih i oni prolaze kroz zgradu , ispod , iznad.

2. put kada su bili na aeorodromu i kada je avion opet bio iza nemilosrdne sile koja je unistavala sve pred sobom ali oni su opet uspeli da pobegnu tacno u delicu sekunde.

3. put kada su isli do "nojeve barke " tad je opet sve pocelo da propada iza njih ali oni su se opet nekim cudom izvukli.

 

Americki predsednik , koji je sad crnac , naravno , to je sad u modi , je prikazan kao pravi americki heroj i patriota tako sto je ostao u beloj kuci da ga proguta zemljino jezgro. Slava mu.

 

I'm kinda tired of those movies.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice filma Black Death i mog komentara za pagane, samo sam hteo da kazem kako je klise prikazivati vestice da budu tako zle i pakosne, nije to bas tako bilo. :haha: Jos samo da su joj dali metlu i grbav nos. :haha:

prica je ispricana iz ugla hriscanina. normalno je da autenticnost ustupi mesto preterivanju.

film ima interesantnih delova, ali mi je kao celina bolji utisak ostavilo Smith-ovo prethodno delo, Triangle.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd mi sad stvarno reci zasto je film dobar ?

 

Dzon Kjuzak koji iritinatno vristi i koji 3 puta izbegava smrt za dlaku i to na slican nacin.

 

1. put kada su se vozali limuzinom : sve se rusi iza njih , ljudi padaju u beskonacni ambis , zdrade padaju na njih i oni prolaze kroz zgradu , ispod , iznad.

2. put kada su bili na aeorodromu i kada je avion opet bio iza nemilosrdne sile koja je unistavala sve pred sobom ali oni su opet uspeli da pobegnu tacno u delicu sekunde.

3. put kada su isli do "nojeve barke " tad je opet sve pocelo da propada iza njih ali oni su se opet nekim cudom izvukli.

 

Americki predsednik , koji je sad crnac , naravno , to je sad u modi , je prikazan kao pravi americki heroj i patriota tako sto je ostao u beloj kuci da ga proguta zemljino jezgro. Slava mu.

 

I'm kinda tired of those movies.

Kad ga budes odgledao onako kako treba, sa pravim ozvucenjem i slikom, mozda ces i sam zakljuciti dal je bilo vredno ili ne. A posto najverovatnije nikad neces imati takvu priliku, onda nista :) Evo kvotovacu mog drugara

"Za svaki film znamo da je pravljen da bi ljudi zaradili i 99,9 % filmova je dosta nerealno. Zato, ako imas prilike u bilo cemu da uzivas tipa zvuk, slika, efekti naravno ako su dovoljno dobro uradjeni kao u doticnom filmu onda samo napred jer je sve ostalo prilikom komentarisanja dosta smesno u poredjenju sa realom..."

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Kad ga budes odgledao onako kako treba, sa pravim ozvucenjem i slikom, mozda ces i sam zakljuciti dal je bilo vredno ili ne. A posto najverovatnije nikad neces imati takvu priliku, onda nista :) Evo kvotovacu mog drugara

"Za svaki film znamo da je pravljen da bi ljudi zaradili i 99,9 % filmova je dosta nerealno. Zato, ako imas prilike u bilo cemu da uzivas tipa zvuk, slika, efekti naravno ako su dovoljno dobro uradjeni kao u doticnom filmu onda samo napred jer je sve ostalo prilikom komentarisanja dosta smesno u poredjenju sa realom..."

 

 

Ok onda ce ovaj film dobiti oskara za dobar zvuk. Imam BR , imam 22 inchi monitor i imam 2.1 ozvucenje. To je sasvim dovoljno da kazem da pored "zvuka i slike" koji su tebi tako awesome , da je film sranje.

 

I ti mi nisi rekao zasto je film dobar ,nego si citirao tvog drugara :)

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 rota aka. 9th Company (2005)

http://www.imdb.com/title/tt0417397/

 

MV5BMTI3NjczMjA3MV5BMl5BanBnXkFtZTcwNTQ1MzgyMw@@._V1._SX214_CR0,0,214,314_.jpg

 

Rusko-finsko-ukrajnski film o ratu u Afganistanu (SSSR vs. afgani). Baziran na nekim istinitim dogadjajima, ovaj film se bavi tematikom o kojoj nismo imali prilike mnogo da vidimo i cujemo.

Moja preporuka za sve one koji vole ratne filmove, jer je bas dobro odradjen.

gledah.dooobar

 

takodje i vojna moze proci od slicnih ruskih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...