Jump to content

Riverside


Out Of Time

Recommended Posts

Pa ozbiljno Azale gde ih nadje, ja sam mislio da oni vise ne postoje. Slusao sam ih tamo kada je post-metal bio prespektivan i hit zanr, tamo kada je The Ties that Blind izasao. Bio je to sasvim dobar album, ali apsolutno su nekako u mom pogledu posle toga nestali sa mape. :haha: Ajde ako se bude bilo para bilo bi lepo posetiti i to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tuga je stvarno, ali ovaj bend nema gde da svira. jedini prostor koji bi za njih bio pogodan je amerikana u domu omladine. sto mora da bude u beogradu, mogli bi da bace koncert recimo u novi sad u onaj klub quarter, kazu svi da je super, mislim da bi to bilo super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogli bi da bace koncert recimo u novi sad u onaj klub quarter, kazu svi da je super, mislim da bi to bilo super :)

 

 

То би било сјајно, апсолутно сви су рекли да је то место одлично.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi izuzetno do jaja, s obzirom da prošli nije ništa posebno, ali ide se, konačno neki sludge kod nas pa makar bio i polu-sludge. Na Riverside ne idem, spamujem, diskulpa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

sa meni omiljenog albuma Out of myself :(

 

Jebeno za bend kad je svakome zivome prvi album najbolji. Zar ne bi trebalo da se razvijaju i progresivno dostignu svoj vrhunac na trecem/cetvrtom albumu, pa tek onda počnu da zajebavaju? :haha:

 

Isto kao za Machine Head, npr. 95% ljudi navodi tBurn My Eyes kao najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeno za bend kad je svakome zivome prvi album najbolji. Zar ne bi trebalo da se razvijaju i progresivno dostignu svoj vrhunac na trecem/cetvrtom albumu, pa tek onda počnu da zajebavaju? :haha:

 

Isto kao za Machine Head, npr. 95% ljudi navodi tBurn My Eyes kao najbolji.

Istina, momci su se razvijali ali na istu foru :haha:

Svaki album ima tu neku nijansu koja ga izdvaja od predhodnika, tipa SLS je meni skroz softy, a REM mracniji, cak i dinamicniji od ustaljenih rifova koje koriste, poslednji je opet tu negde doduse sa malo vise prog-rock momenata koji se ogledaju u Escalator shrine npr. Ja se nadam da ce posle ovog albuma, krenuti ovim pravcem i poceti sa malo vecim eksperimentisanjem, opet ne bih da budem pesimista ali mislim da mozda nisu tog kapaciteta. U svakom slucaju dovoljno su dobri da cu svakom sledecem albumu dati sansu za preslusavanje to su sto se mene tice zasluzili, dok neki kao npr Machine Head nisu :haha:

 

P.S. jbni forum i error

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...