Jump to content

Riverside


Out Of Time

Recommended Posts

  • 1 month later...
Vec ga skinuh nesto prije i nije lose :opusteno:

 

Schizophrenic Prayer :wub:

 

Ah, u tebe nisam ni sumnjala, ti uvek sve linkove prva imaš :pivopije:

Ja ga tek skidam, nisam bila kući, pa sada nadoknađujem ;)

Ne sumnjam da je i ovaj album odličan :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos kad bi dosli do Beograda...

 

Ha, ha... Ako slutiš nešto, odlično! Znam da bi se dosta ljudi pojavilo na certu, samo treba odrediti dobro vreme, jer je sada već previše koncerta najavljeno...

Koja bi to uživancija bila

:veseli:

 

Btw, preslušala sam noćas na brzinu novi album, dosta je dobar, a i vidim da su svi oduševljeni :pivopije:

Znala sam da neće omanuti :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo je bilo sta pisati nakon samo jednog slusanja, i to na playeru u gradskom autobusu, ali ne naslutih nista sto bi moglo ugroziti poziciju prvog albuma. Dok mi se cini da bi mogao biti bolji od drugog, mada cu to tek kroz koji dan prokomentarisati.

 

Jos kad bi u BG dosli... :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, na osnovu singla "02 Panic Room" bio sam skeptican po pitanju novog albuma, ali na srecu strah je bio suvisan. Svidja mi se novi materijal, iako su mnogo vise u "space-trip" fazonu nego ranije. Kao sto neko vec rece, Riverside je to, sa svim svojim prepoznatljivim elementima.

Svakako moram naglasiti jednu pozitivnu promenu u odnosu na ranije radove, a to je da je bubnjar napokon naucio da svira! Mene licno je strasno nervirao kako je ranije svirao, ali sad je korektno odradio svoj posao.

Edited by Wendigo

Share this post


Link to post
Share on other sites

После два слушања мислим да је албум прелеп, али још ме ништа није толико обузело као Volte - Face и Conceiving You. Можда се касније нешто промени.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sluchajno naleteh na ovaj bend i odna sam ga stavio u top....momci objasnjavaju neke stvari...i sad mi je jasno zasto su predgrupa Dream-u na turneji....veoma fina kombinacija Floyd-a, Tool-a Dream-a Anathema-a na jednom mestu...sad cu da vidim nasta lichi ovaj novi album! toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...