Jump to content

Rome: Total War


Man at arms

Recommended Posts

Jao..i meni se opet igra, a nemam više igricu jer sam je poklonio (da je ne bih instalirao kada dođem u iskušenje kao sad :) )

Extra su ovi modovi. igram najviše onaj koji daje igranje sa Slovenima, Invasio Barbarorum. :rockdevil: tj. igrao sam pre par meseci..

Jel igra neko?

 

Potpuno nove jedinice, proširena mapa (Indija, Skandinavija)..

HA-HA :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Obozavam,samo nisam neki strategista,ali kada je upitanju borba prsa u prsa to moze XD

 

A dobro to sam igrala sa 12god,malo gluplja sam bila nego sada XD

A zao mi je sto nemam Total War: Medieval 2 :(

Plus nasla sam samo 2 od 3 cd-a za Rome: total war aaaaaaa :cry: :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni do jaja idu oba aspekta igre, u principu se služim provaljenom taktikom koja mi funkcioniše u 90% slučajeva. Galija je pala, Kartagina gotovo pala, Grci takođe, Trakija na izdahu :da:

 

Kakva geek igra.

 

Jedva čekam Empire: Total War, mada mi istorijski period ne deluje naročito podesno za Total War, ali ajde. Više bih voleo da su stavili staru Grčku, doseljavanje, Krićane, Peloponeske ratove i to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se...

ja sam npr. vise puta presao sve kampanje i nikako ne mogu da se odvojim od igrice. Ne svidja mi se sto je za Aleksandra uradjena one gej ljubicasta boja!!! Mogli su to malo bolje... a za Varvare, nisu losi ,ali za nekog pocetnika je tesko da razlikuje oba rimska carstva i njihove pobunjenike... I takodje sto u prvom delu senat zadaje besmislene misije, koje ako ne ispunjavas, vremenom te izbace pa samim tim imas vise neprijatelja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Jedva čekam Empire: Total War, mada mi istorijski period ne deluje naročito podesno za Total War, ali ajde. Više bih voleo da su stavili staru Grčku, doseljavanje, Krićane, Peloponeske ratove i to.

 

To bi bilo ekstra, taj period se i meni mnooogo vise svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Meni do jaja idu oba aspekta igre, u principu se služim provaljenom taktikom koja mi funkcioniše u 90% slučajeva. Galija je pala, Kartagina gotovo pala, Grci takođe, Trakija na izdahu :da:

 

Kakva geek igra.

 

Jedva čekam Empire: Total War, mada mi istorijski period ne deluje naročito podesno za Total War, ali ajde. Više bih voleo da su stavili staru Grčku, doseljavanje, Krićane, Peloponeske ratove i to.

 

 

Zato imas modove koje mozes da skines sa http://www.twcenter.net/

Inace obozavam ovu igru a za modove imas svaku preporuku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlična igra :pivopije: , ali sam morao da se skinem jer mi oduzima previše vremena - kad sednem ne idem na nov potez dok ne proverim po 3 puta da li sam sve dobro postavio i to onda traje po 5, 6 sati. Inače, Persijanci mi najbolje leže!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Rome:TW je jedna od najboljih igara svih vremena. Kako mi je zao sto sam nesto zeznuo i sad ne mogu da instaliram, tek kad budem reinstalirao windows..

Sa Grcima mi je najlakse da igram, pored Rime naravno, i nekako najzanimljivije, mada volim da probam sa svim nacijama, naravno. Germani :rockdevil:

 

Kul je onaj grad amazonki na severu. :haha:

 

 

I ekspanzija je jako dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RTW је сјајна игра, такорећи од историјског значаја, али са модовима је још боља и историјски веродостојнија. Total Realism & Invasio Barbarorum icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...