Jump to content

Derek Sherinian


Recommended Posts

meni je do jaja.....vise me se svidja od Ruddess-a....

Ruddess je bolji tehnicar...ali Derek ima bolji smek....

 

Ruddessove solaze me nekad uspavaju i svaki ton je isti...

 

ali Derek...ima agresivan stil...kao gitarista...i ponekad nabaci wah wah...... mnogo mi se svidja....

 

zadnja dva Planet X albuma su mi bolja od zadnja dva Dream-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos nesto da kazem....mislim da je Derek bio totalno pogresnan covek za Dream.....zato ga i svi mrze....nije bio u svom elementu

 

mada kad je bacio svoj fazon na album....tu su najbolji momenti na "Falling Into Infinty"...Lines in the Sand na primer....

 

mada mu nikad necu oprostiti za 'AnnaLee' smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow kakav trip jebote!!! Sinoć sam sanjao Sheriniana!!

Heh... Što se tiče Inertie, jebanje keve je na nivou=))

Na FII najbolji momenat je intro za Lines In the Sand, definitivno! I čini mi se da se Derek bolje uklopio na ACoS - jebao je kevu tamo, ima jedan trip solo na klavijaturama (ACoS pt6) koji me oduševi svaki put kada ga čujem=))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cedo, nikad neces dobiti svoje cd-ove nazad!!! biggrin.gif

Zezam se naravno, dobices ih mozda nekad... smile.gif

Derek je legenda ljudi, ono je fenomenalno (kao sto rekoh, nema vracanja!), i naravno, bicu krajnje subjektivna... Najbolje stvari su im ipak one koje je odradio Zakk. Jebi ga, taj zvuk mnogo volim... biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

nemam leba da jedem sada jer sam zabo ovaj cd u jednom cd-shopu u Bechu, al mi nije zao smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

za pochetak, izvalite ko mu sve gostuje na albumu:

 

Jerry Goodman

Tony Franklin

Billy Sheehan

Simon Phillips

Steve Lukather

Zakk Wylde

Yngwie Malmsteen laugh.gif

Al DiMeola 8O biggrin.gif

 

Preslushavam ga vetj jedno (po slobodnoj proceni) 6-ti put, i preporuchujem ga najsrdachnije svakom prog fanu! biggrin.gifa:

...za nekih nedelju dana dolazim u Bgd, pa ako neko hotje rezanac, nek mi se javne (nemam praznih diskova na veresiju biggrin.gif )

 

evo vam i scan, pa uzivajte :wink:

http://www.yumetal.net/forum/album_pic.php?pic_id=501

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ga i ja vec mesec dana pa se ne hvalim. laugh.gif

Sala.Album je vrlo dobar , ne mogu da serem kako nisam cuo nista bolje u zivotu ali ima sasvim finih pesama i delova pesama.Nisam muzicar da sad objasnjavam sta je i kako je ko odsvirao al' verujte kad se skupi ovoliko facetina oni se sasvim dobro zajebavaju i to se cuje na nosacima zvuka. :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fak ju!!!! biggrin.gifbiggrin.gif

 

Keve mi, ne mogu da zamislim Memšu i Di Meolu kako zajedno sviraju pesmu "the Sons of Anu". Na šta liči ta stvar, 'leba ti?

 

ta stvar se sastoji od tri zasebne

memsha svira u prve dve a meola u tretjoj biggrin.gif

prvi deo je naprzh, drugi neki laganini trip, a tretji je meola latino jazz fusion rad koji vlada skroz! biggrin.gifa:

'stin nije imo muda da prihvati duel sa meolom... pojeo bi ga matori smile.gif

ima kasnije u jednoj stvari dual solaze sa wyldom... i ono... brzi je, ali je provaljen do jaja tongue.gif

i baj d vej, jingvi svira ritam gitare i u tretjoj stvari :roll: laugh.gifsmile.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

meola latino jazz fusion rad koji vlada skroz

 

.. gotivi smile.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif Super, znači do jaja prog:DDD Biće rezanaca

.. u paradajz chorbi kojom tju te ponuditi 'mesto kafe kad dodjesh... biggrin.gif

 

otjesh da ti reznem ovaj cd kao audio?

(secnutju ti "the sons of anu", tako da budu tri razlichite stvari, kao shto i jesu...) 8)

*Vlaki iz d edit masta* biggrin.gif:mrgreen:biggrin.gif:mrgreen:biggrin.gif

shto tju i da dokazem... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije na decu poslusati, ali Sherinian mi nikad nije najbolje sedao...

meni je seo chim sam prvi put chuo intro za "Lines in the sand" biggrin.gifa:

 

Pogotovo one glupe izjave tipa \"nisam sluao zadnja dva DT albuma\"...

mozda chovek stvarno nije slushao... iako ja volim poslednje albume, razumeo bih ako mu se ne svidja.... :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma jebo Malmsteena, tip je ladno uspeo da dovede Di Meolu da mu svira na albumu 8O

 

When I was 16, I was a HUGE DiMeola fan. I haven't followed his career in the last 20 years, but his solo albums in the 70's and the early 80's were a major influence on my musicianship. When I was in Florida recording with Yngwie, I knew DiMeola lived in Miami. I got his phone number from Simon Phillips and called him out of the blue and asked him if he would play on my solo CD. Considering that he had no clue who I was, the fact that he accepted was a thrill for me. I told him that I would need a nylon string, and electric track out of him. He said that he would have to find his Les Paul, because he hadn't played it in 10 years. It was very surreal for me to be in the control room looking at Al DiMeola and asking him to do "one more take." Al was a super humble guy, and brought tremendous flavor on "Black Utopia." I am proud to be on this disc with a legend of DiMeola's status.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

Inertia je jedan od boljih Sherinianovih radova.kad sam ga uzeo mislio sam da solira 90% pjesme ali ne.Svi instrumenti su maltene jednako zastupljeni a klavijature se cuju taman koliko treba i svaka dionica ima smisla

VRLO DOBRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...